× Zaloguj się menu: Start O nas Oferta Aktualności Wiedza Kontakt

VINDICO zapewnia wsparcie swoim Klientom w procesie pozyskiwania kapitału ze źródeł własnych, jak i inwestorskich lub poprzez GPW. Doradzamy w tworzeniu adekwatnego modelu finansowania i zapewniamy bezpieczeństwo formalno-prawne na zmieniającym się rynku finansowym i kapitałowym. Oferta skierowana jest przede wszystkim do młodych spółek lub nowo-powstałych o wysokiej dynamice wzrostu, wysokiej rentowności, z sektora MSP.

Factoring:

Poprzez naszych partnerów oferujemy szybki dostęp do pieniędzy zamrożonych w państwa fakturach oraz oceniamy ich zdolność kredytową i pomagamy w zarządzaniu wierzytelnościami. Oferta ta skierowana jest do wszystkich przedsiębiorców ze szczególnym uwzględnieniem małych i średnich przedsiębiorstw (bez względu na obroty jak i okres prowadzonej działalności).

Dyskonto Faktur:

Oferujemy wykup pojedynczych nie wymagalnych faktur z odroczonym terminem płatności. Jest to szybkie pozyskanie kapitału dostępne po wystawieniu faktury bez wydłużonych procedur i długich umów typowych dla firm factoringowych. Decyzja o wykupie faktury podejmowana jest do 3 dni. Kwota prowizji ustalana jest indywidualnie. W przypadku zainteresowania tą usługą proszę skorzystać z formularza odnośnie wykupu wierzytelności.

Dyskonto Weksli:

W ramach szybkiego finansowania firmy oferujemy wykup weksli przed ich terminem płatności. Kwota wykupu ustalana jest indywidualnie. Decyzja, co do wykupu weksla oraz kwoty wykupu ustalana jest w ciągu 2 dni.

Pożyczki:

Wychodząc naprzeciw Państwa oczekiwaniom nasza firma rozszerzyła zakres usług o rozwiązania umożliwiające uzyskanie unikatowego refinansu dla Państwa obecnie zaciągniętego kredytu! To możliwość zmniejszenia kosztów kredytu, który obecnie Państwo posiadacie.

Firma VINDICO zapewnia również pełne doradztwo kredytowe na bardzo atrakcyjnych warunkach dla klientów jak i dłużników.

Porozmawiaj
z konsultantem
i wybierz odpowiednią ofertę

Szybki kontakt
System DEBITUM
Portal E-SYNDYK
Portal SYNDYKAUKCJE.PL