× Zaloguj się menu: Start O nas Oferta Aktualności Wiedza Kontakt

Wdrożenie działań restrukturyzacyjnych

Vindico Doradztwo Gospodarcze i Restrukturyzacje oferuje Państwu wdrożenie działań restrukturyzacyjnych umożliwiających ochronę przed wierzycielami i podjęcie działań naprawczych dla Państwa firmy.

Zarząd naszej firmy posiada licencję doradców restrukturyzacyjnych: Marcin Kopacz licencja nr 827 i Daniel Zabłocki licencja nr 1008. Zgodnie z ustawą o licencji doradcy restrukturyzacyjnego spółka Vindico Doradztwo Gospodarcze i Restrukturyzacyjne może występować, jako doradca restrukturyzacyjny, nadzorca sądowy i zarządca sądowy.

Otwarcie postępowania naprawczego umożliwia zawieszenie postępowań egzekucyjnych prowadzonych przez ZUS, US i innych wierzycieli, a także redukcje tych zadłużeń, rozłożenie na raty i karencje w ich spłacie. W zależności od rodzaju postępowania pozostaje możliwość pozostawienia dotychczasowego zarządu.

Od dnia 1 stycznia 2016 r. obowiązuje w Polsce ustawa restrukturyzacyjna, zgodnie z którą można wdrożyć jedno z czterech postępowań naprawczych:

  • Postępowanie o zatwierdzenie układu
  • Przyśpieszone postępowanie układowe
  • Postępowanie układowe
  • Postępowanie sanacyjne

W ramach współpracy z nami oferujemy wybranie dla Państwa firmy najkorzystniejszego sposobu restrukturyzacji zadłużenia, który umożliwi zachowanie potencjału firmy przy jednoczesnym zachowaniu własnego zarządu nad przedsiębiorstwem. Dodatkowo ustawa daje możliwość wskazania doradcy restrukturyzacyjnego (wystarczy 30% poparcia wierzycieli) bezpośrednio przez firmę; oznacza to, że sami możecie Państwo wskazać, kto zajmie się restrukturyzacją Państwa przedsiębiorstwa.

W zakresie procedury restrukturyzacyjnej oferujemy analizę firmy, pomoc w przygotowaniu wniosku restrukturyzacyjnego oraz w dalszych etapach planu restrukturyzacyjnego i negocjacjach z wierzycielami.

W ramach prowadzonego postępowania naprawczego zapewniamy współpracę z podmiotami udzielającymi zewnętrznego finansowania w postaci:

  • Pomocy Publicznej
  • Funduszów private equity
  • Firm faktoringowych
  • Inwestorów branżowych
  • Banków

W naszym zespole posiadamy doświadczonych doradców restrukturyzacyjnych (prowadzimy pierwsze w Warszawie i drugie w Polsce postępowanie restrukturyzacyjne spółki) i zespół radców prawnych oraz profesjonalną obsługę księgowo-finansową. Oferujemy możliwość wprowadzeniu do firmy zarządu tymczasowego.

Porozmawiaj
z konsultantem
i wybierz odpowiednią ofertę

Szybki kontakt
System DEBITUM
Portal E-SYNDYK
Portal SYNDYKAUKCJE.PL