× Zaloguj się menu: Start Postępowania Oferta Aktualności Wiedza O nas Kontakt

Czym zajmuje się doradca restrukturyzacyjny w VINDICO?

VINDICO tworzą ludzie mający dużą wiedzę i doświadczenie nabyte w trakcie wieloletniej pracy w firmach działających w branży wierzytelności i finansów.

W Zarządzie VINDICO zasiada dwóch doświadczonych Doradców Restrukturyzacyjnych w tym Kwalifikowany Doradca Restrukturyzacyjny. Są to osoby, które od wielu lat współpracują bezpośrednio z klientem. Doświadczenia nabieraliśmy w innych firmach jednak nie mieliśmy wpływu na zapadające decyzje. To przecież klienci najlepiej wiedzą co jest dla nich dobre. Biorąc pod uwagę sugestie i uwagi Państwa oraz mając doświadczenie niezbędne do kierowania firmą powołaliśmy spółkę VINDICO Doradztwo Gospodarcze i Restrukturyzacyjne. Właścicielami i członkami zarządu są osoby znające ten biznes od podszewki.

Ludzie tworzący VINDICO to specjaliści z różnych dziedzin (prawo, ekonomia, finanse, psychologia), a ich profesjonalizm, wiedza i rzetelność sprawią, że będą Państwo zadowoleni z naszych usług. Świadczą o tym pozytywne opinie o VINDICO, które wystawiają nasi Klienci!

Doradca restrukturyzacyjny Warszawa (Centrum)

Naszych doradców restrukturyzacyjnych z Warszawy cechuje doświadczenie, szerokie spojrzenie na problem oraz wszechstronność. Naszym Klientom poszukującym doradcy restrukturyzacyjnego oferujemy profesjonalne wsparcie. Warszawa jest miastem, w którym VINDICO rozpoczęło swoją działalność w 2007 roku, a więc już 15 lat temu, i w którym nadal dynamicznie się rozwija. Rzetelna analiza problemu niewypłacalności przedsiębiorstwa, poszukiwanie rozwiązania w sytuacji grożącej upadłością oraz pomocna ręka na ratunek przedsiębiorcy przed egzekucją komorniczą, to podstawowe działania, które towarzyszą nam na co dzień.

Restrukturyzacja Warszawa (Centrum)

Doradca restrukturyzacyjny prowadzi restrukturyzację zarówno w przypadku spółki, jak i jednoosobowej działalności gospodarczej. VINDICO zapewnia pomoc prawną w zakresie restrukturyzacji klientom z całej Polski.

Kompleksowa obsługa postępowań restrukturyzacyjnych

W VINDICO prowadzone są postępowania upadłościowe i restrukturyzacyjne, takie, w których przedsiębiorca samodzielnie wybiera doradcę restrukturyzacyjnego oraz takie, gdzie sąd wyznacza nadzorcę sądowego oraz syndyka.

Porozmawiaj
z konsultantem
i wybierz odpowiednią ofertę

Szybki kontakt
System DEBITUM
Portal E-SYNDYK
Portal SYNDYKAUKCJE.PL