× Zaloguj się menu: Start Postępowania Oferta Aktualności Wiedza O nas Kontakt

Obsługa Prawna firm:

Poprzez naszych Radców Prawnych świadczymy kompleksowe usługi doradztwa prawnego dla podmiotów gospodarczych. Zakres usług świadczonych przez firmę obejmuje przede wszystkim:

  • Bieżące konsultacje i porady prawne
  • Doradztwo w zakresie upadłości i restrukturyzacji firmy
  • Analizę sytuacji prawnej podmiotów gospodarczych
  • Sporządzanie opinii prawnych przez doświadczonych prawników
  • Zastępstwo prawne i procesowe w postępowaniach przed sądami, organami egzekucyjnymi, administracji państwowej i publicznej, w tym organami skarbowymi
  • Sporządzanie i opiniowanie umów oraz uczestniczenie w negocjacjach, przygotowywanie wniosków, porozumień, pism procesowych etc.
  • Uczestnictwo i prowadzenie procesów przetargu, sprzedaży, fuzji i przejęć przedsiębiorstw

 

W naszym zespole posiadamy doświadczonych doradców restrukturyzacyjnych, którzy przeprowadzali już ponad sto przetargów lub aukcji. W związku z tym oferujemy profesjonalną pomoc w przeprowadzeniu procedury przetargowej – sprzedaży aktywów trudno sprzedawalnych. Współpracujemy również ze specjalistycznymi domami aukcyjnymi.

Oferujemy analizę prawną sprzedawanych nieruchomości lub ruchomości oraz pomoc w przeprowadzeniu całej transakcji.

Doradzamy m.in. w zakresie prawa cywilnego, gospodarczego, handlowego, upadłościowego, a także finansowego, administracyjnego i prawa pracy jak również prawa konkurencji i ochrony konsumentów, własności intelektualnej a także ochrony danych osobowych. Posiadamy również doświadczenie w sporach z bankami.

 


Przekształcenia, fuzje:

W zakresie usług oferujemy doradztwo w przekształceniach podmiotów, a w szczególności korzystne przekształcenia w zakresie opodatkowania. Specjalizujemy się w przekształceniu spółek kapitałowych w osobowe, w tym również w spółkę komandytową. Takie rozwiązanie pozwalają uniknąć podwójnego opodatkowania, tak ja to ma miejsce w spółce z ograniczoną odpowiedzialnością ( CIT i podatek od dywidendy ). Jednocześnie taka forma umożliwia uniknięcia odpowiedzialności osobistej przez niektórych wspólników, tak jak to ma miejsce w przypadku spółek osobowych. Aby dowiedzieć się więcej o takiej formie prowadzenia działalności gospodarczej skorzystaj z formularza kontaktowego.


 

Chcesz podpisać umowę z doradcą restrukturyzacyjnym?

Przedsiębiorco, zastanawiasz się, czy Twój biznes przetrwa obecnie panujący kryzys? Zwiększające się koszty prowadzenia działalności sprawiają, że brakuje Ci pieniędzy na spłatę swoich kredytów? Jeśli twoje zobowiązania przekraczają 500 tys zł i chcesz zmniejszyć swoje raty już dziś skontaktuj się z doradcą restrukturyzacyjnym i porozmawiaj o negocjacjach z wierzycielami i zawarciu układu na możliwych warunkach. Zadzwoń pod numer 22 123 82 50 i porozmawiaj z doradcą restrukturyzacyjnym.

 

Zapewniamy kompleksową pomoc w restrukturyzacji firmy.

Uproszczone postępowanie restrukturyzacyjne, to ratunek dla przedsiębiorstwa w kryzysie bez postanowienia sądu

 

 

Sprawdź także: 

Co jest potrzebne przy upadłości konsumenckiej?

 

Restrukturyzacja – korzyści dla zadłużonego przedsiębiorcy

Porozmawiaj
z konsultantem
i wybierz odpowiednią ofertę

Szybki kontakt
System DEBITUM
Portal E-SYNDYK
Portal SYNDYKAUKCJE.PL