× Zaloguj się menu: Start Postępowania Oferta Aktualności Wiedza O nas Kontakt

Porozmawiaj
z konsultantem
i wybierz odpowiednią ofertę

Szybki kontakt

 

Klientom potrzebującym oddechu od spłaty rat i rachunków oferujemy możliwość skorzystania z przyśpieszonego postępowania restrukturyzacyjnego na podstawie ustawy  o dopłatach do oprocentowania kredytów bankowych udzielanych przedsiębiorcom dotkniętym skutkami COVID-19 oraz o uproszczonym postępowaniu o zatwierdzenie układu w związku z wystąpieniem COVID-19 (Dz. U. 2020 poz. 1086 ze zm; zwanej dalej: Tarcza 4.0), zgodnie z wymogami art. 210 i kolejnych ustawy Prawo restrukturyzacyjne z dnia 15 maja 2015 r. (Dz. U. 2015, poz. 978 ze zm; zwanej dalej: Pr. Rest.).

Korzyści płynące dla Dłużnika w tym zakresie, to przede wszystkim szybkość działania oraz:

  • możliwość uzyskania znacznej redukcji zobowiązań klienta w tym odsetek, ewentualnych kosztów sądowych i komorniczych. Możliwe jest zmniejszenie długu nawet o 25%, choć realnym sukcesem jest zwykle 20% redukcji.
  • karencja oraz wydłużenie terminów spłaty zobowiązań – nowy harmonogram spłat, nowa historia kredytowa
  • wstrzymanie egzekucji komorniczych oraz zawieszenie już prowadzonych – natychmiastowo w tydzień po podpisaniu umowy komornik zwalnia zajęcia majątku
  • ochrona przed wypowiedzeniem umów kredytowych/ pożyczkowych/ najmu w trakcie trwania postępowania – kredyty nie są wypowiedziane, banki nie naliczają dodatkowych kosztów!

 

Dla kogo? Kto może starać się o przyśpieszone postępowanie układowe?

  • Każda forma prowadzenia działalności, nie ma znaczenia wielkość przedsiębiorstwa, ilość zatrudnionych osób, obroty, postępowanie to jest przeznaczone także dla osób prowadzących gospodarstwo rolne
  • Zobowiązania, które są trudne do spłaty, którego zaległości finansowe przekraczają 500.000 złotych i nie chodzi tutaj o przeterminowane płatności, a o wszystkie zobowiązania łącznie, razem także z kredytami płaconymi na bieżąco. Nie ma górnej granicy, im większe zobowiązania, tym większa korzyść dla przedsiębiorcy!
  • Chęci. Psychologiczna bariera do skorzystania z nowej formy pomocy od państwa. Postępowanie układowe to jeden krok przed upadłością firmy, dla każdego kolejna pożyczka wydaje się być prostszym rozwiązaniem. Niestety to nie jest prawdą, dlatego naszą rolą jest rozmowa z klientem i przekonanie go.

Vindico Doradztwo Gospodarcze Sp. z o.o. posiada w zarządzie dwóch doświadczonych doradców restrukturyzacyjnych prowadzących wiele postępowań na terenie całego kraju. Szczególnie swoje doświadczenie opieramy na prowadzenie postępowań  gospodarstw rolnych. Dla poparcia słów na temat doświadczenia przesyłam link z naszą listą prowadzonych postępowań: https://vindico.pl/postepowania/

 

Chcesz podpisać umowę z doradcą restrukturyzacyjnym?

Przedsiębiorco, zastanawiasz się, czy Twój biznes przetrwa obecnie panujący kryzys? Zwiększające się koszty prowadzenia działalności sprawiają, że brakuje Ci pieniędzy na spłatę swoich kredytów? Jeśli twoje zobowiązania przekraczają 500 tys zł i chcesz zmniejszyć swoje raty już dziś skontaktuj się z doradcą restrukturyzacyjnym i porozmawiaj o negocjacjach z wierzycielami i zawarciu układu na możliwych warunkach. Zadzwoń pod numer 22 123 82 50 i porozmawiaj z doradcą restrukturyzacyjnym.

 

Sprawdź także: 

Układ z wierzycielami w Przyśpieszonym postępowaniu układowym

 

PZU czy sanacja? Które postępowanie restrukturyzacyjne wybrać? 


Dodano: 24 sierpnia 2021r.
Tagi: oddłużenie, pomoc dla zadłużonych, restrukturyzacja,

Porozmawiaj
z konsultantem
i wybierz odpowiednią ofertę

Szybki kontakt
System DEBITUM
Portal E-SYNDYK
Portal SYNDYKAUKCJE.PL