× Zaloguj się menu: Start Postępowania Oferta Aktualności Wiedza O nas Kontakt

Obsługa Prawna:

Poprzez naszych Radców Prawnych świadczymy kompleksowe usługi doradztwa prawnego dla podmiotów gospodarczych. Zakres usług świadczonych przez firmę obejmuje przede wszystkim:

  • Bieżące konsultacje i porady prawne
  • Doradztwo w zakresie upadłości i restrukturyzacji firmy
  • Analizę sytuacji prawnej podmiotów gospodarczych
  • Sporządzanie opinii prawnych przez doświadczonych prawników
  • Zastępstwo prawne i procesowe w postępowaniach przed sądami, organami egzekucyjnymi, administracji państwowej i publicznej, w tym organami skarbowymi
  • Sporządzanie i opiniowanie umów oraz uczestniczenie w negocjacjach, przygotowywanie wniosków, porozumień, pism procesowych etc.
  • Uczestnictwo i prowadzenie procesów sprzedaży, fuzji i przejęć przedsiębiorstw

 

W naszym zespole posiadamy doświadczonych doradców restrukturyzacyjnych, którzy przeprowadzali już ponad sto przetargów lub aukcji. W związku z tym oferujemy profesjonalną pomoc w przeprowadzeniu procedury przetargowej – sprzedaży aktywów trudno sprzedawalnych. Współpracujemy również ze specjalistycznymi domami aukcyjnymi.

Oferujemy analizę prawną sprzedawanych nieruchomości lub ruchomości oraz pomoc w przeprowadzeniu całej transakcji.

Doradzamy m.in. w zakresie prawa cywilnego, gospodarczego, handlowego, upadłościowego, a także finansowego, administracyjnego i prawa pracy jak również prawa konkurencji i ochrony konsumentów, własności intelektualnej a także ochrony danych osobowych. Posiadamy również doświadczenie w sporach z bankami.

 


Przekształcenia, fuzje:

W zakresie usług oferujemy doradztwo w przekształceniach podmiotów, a w szczególności korzystne przekształcenia w zakresie opodatkowania. Specjalizujemy się w przekształceniu spółek kapitałowych w osobowe, w tym również w spółkę komandytową. Takie rozwiązanie pozwalają uniknąć podwójnego opodatkowania, tak ja to ma miejsce w spółce z ograniczoną odpowiedzialnością ( CIT i podatek od dywidendy ). Jednocześnie taka forma umożliwia uniknięcia odpowiedzialności osobistej przez niektórych wspólników, tak jak to ma miejsce w przypadku spółek osobowych. Aby dowiedzieć się więcej o takiej formie prowadzenia działalności gospodarczej skorzystaj z formularza kontaktowego.


 

Porozmawiaj
z konsultantem
i wybierz odpowiednią ofertę

Szybki kontakt
System DEBITUM
Portal E-SYNDYK
Portal SYNDYKAUKCJE.PL