× Zaloguj się menu: Start Postępowania Oferta Aktualności Wiedza O nas Kontakt

Współpraca z doradcą restrukturyzacyjnym – współpraca dla pośredników

Oferujemy współpracę dla pośredników finansowych, kredytowych, firm factoringowych, księgowych jak i innych podmiotów, których klienci mają problemy wypłacalności lub będą je mieli w najbliższym okresie. Wszędzie tam gdzie masz styczność z klientami firmowymi bez względu na formę prowadzenia działalności gospodarczej.

W ramach współpracy oferujemy atrakcyjny system prowizyjny, ciągły proces szkoleń i wsparcia.  Dysponujemy transparentnym systemem informatycznym, w którym można sprawdzić status klienta i postępy w sprawie.

 

Jak to działa?

  1. Przekazanie klienta do naszego pracownika działu obsługi klienta, który możliwe szybko kontaktuje się z klientem.
  2. Przeprowadzam analizę możliwość przeprowadzenia postępowania restrukturyzacyjnego jej korzyści i ewentualne trudności jakie mogą wystąpić.
  3. Określenie warunków współpracy.
  4. Zawarcie umowy i otwarcie postępowania.
  5. Przeprowadzenie postępowania restrukturyzacyjnego.
  6. Nadzorowanie wykonywania układu.
  7. Opieka nadzorcy układu po zawarciu układu.

 

Poprosiliśmy kilku naszych kontrahentów o krótką recenzję …

Oto co nam powiedziało 4 z nich:

# 1

Prowadzę biuro kredytowe od wielu lat i mam dużo klientów na długodystansowe współprace – w tym czasie pozyskałem dla nich wiele finansowania. Niestety znaczna część z nich ma zaległości w BIK lub po prostu zaprzestała spłaty kredytów na bieżąco, mieli za dużo produktów lub mieli już wyznaczony termin licytacji nieruchomości przez komornika.  Z uwagi na wieloletnią relację biznesową chciałem znaleźć dla nich jakieś rozwiązanie i trafiłem na postępowanie restrukturyzacyjne prowadzone przez Vindico Doradztwo Restrukturyzacyjne. Klientom udało pomóc poprzez zredukowanie części zadłużenia i rozłożenie na raty tego, które pozostało, a postępowanie egzekucyjne zostało umorzone. Udało mi się pomóc klientom i utrzymać z nimi współpracę, a także uzyskać atrakcyjną prowizję od firmy Vindico Doradztwo Restrukturyzacyjne w ramach współpracy w przekazaniu klienta.

# 2

Od ponad 10 lat udzielam kredytów firmowych i gotówkowych. Z Vindico nawiązałem umowę, gdy zdarzały się przypadki, że firmom z mojego portfela kredytowego zaczęło brakować środków na spłatę rat (problemy po pandemii) – głównie mała gastronomia, transport, firmy eventowe, drukarnie i branża medyczna. Pomogli wiele razy, za co dziękuję. Polecam! Firma godna zaufania.

# 3

Zajmuję się pozyskiwaniem finansowania dla branży rolniczej głównie leasingu na sprzęt rolniczy. Wielu moich klientów, z którymi współpracowałem od lat popadło w problemy finansowe. Skutkowałem to opóźnienie w spłacie rat kredytowych i umów leasingowy, konsekwencją czego było zabranie leasingowego sprzętu. Wdrożenie postępowania restrukturyzacyjnego przez Vindico Doradztwo Gospodarcze Sp z o.o. umożliwiło wyjście z tej trudnej sytuacji dla zadłużonych rolników. Wstrzymaniem wypowiedzeniu umów leasingu i zabrania sprzętu.

#4

Udzielamy faktoringu dla przedsiębiorstw. Trafiliśmy na klienta – firmę produkcyjną mającego bardzo dobrych odbiorców i duże perspektywy sprzedaży, ale  z uwagi na liczne postępowania sądowe i niestabilny stan prawny nie mogliśmy świadczyć naszej usług dla klienta. Szukając rozwiązania podjęliśmy współpracę  z Vindico Doradztwo Gospodarcze Sp. z o.o., jako firmą mającą bogate doświadczenie w prowadzonych postępowaniach.  Z sukcesem udało się wdrożyć restrukturyzację u klienta wspartą finansowaniem na zasadzie faktoringu dla klienta. Klient zwiększył sprzedaż, dzięki temu może spokojnie spłacać raty układowe.

 

Chcesz nawiązać współpracę?

Posiadasz w swoim portfelu klientów biznesowych? Chcesz poszerzyć zakres swoich usług i nawiązać wartościowe kontakty?

Szukasz dodatkowych źródeł dochodu w obecnie ciężkich czasach i liczysz na wartościową współpracę?

Zadzwoń pod numer 696 115 842 i porozmawiaj o warunkach współpracy lub napisz: wspolpraca@vindico.pl 

 

Sprawdź także: 

Postępowanie o Zatwierdzenie układu

Porozmawiaj
z konsultantem
i wybierz odpowiednią ofertę

Szybki kontakt
System DEBITUM
Portal E-SYNDYK
Portal SYNDYKAUKCJE.PL