× Zaloguj się menu: Start Postępowania Oferta Aktualności Wiedza O nas Kontakt

Twoja firma zaczyna tonąć w długach? Pomożemy!

Wdrożenie działań restrukturyzacyjnych

Vindico Doradztwo Gospodarcze i Restrukturyzacje oferuje Państwu wdrożenie działań restrukturyzacyjnych umożliwiających ochronę przed wierzycielami i podjęcie działań naprawczych dla Państwa firmy.

Zarząd naszej firmy posiada licencję doradców restrukturyzacyjnych: Marcin Kopacz licencja nr 827 i Kwalifikowany Doradca Restrukturyzacyjny licencja nr 1008. Zgodnie z ustawą o licencji doradcy restrukturyzacyjnego spółka Vindico Doradztwo Gospodarcze i Restrukturyzacyjne może występować, jako doradca restrukturyzacyjny, nadzorca sądowy i zarządca sądowy.

Otwarcie postępowania naprawczego umożliwia zawieszenie postępowań egzekucyjnych prowadzonych przez ZUS, US i innych wierzycieli, a także redukcję tych zadłużeń, rozłożenie na raty i karencje w ich spłacie. W zależności od rodzaju postępowania pozostaje możliwość pozostawienia dotychczasowego zarządu.

Proponujemy otwarcie jednego z czterech postępowań restrukturyzacyjnych: 

W ramach współpracy z nami oferujemy wybranie dla Państwa firmy najkorzystniejszego sposobu restrukturyzacji zadłużenia, który umożliwi zachowanie potencjału firmy przy jednoczesnym zachowaniu własnego zarządu nad przedsiębiorstwem. Dodatkowo ustawa daje możliwość wskazania doradcy restrukturyzacyjnego (wystarczy 30% poparcia wierzycieli) bezpośrednio przez firmę; oznacza to, że sami możecie Państwo wskazać, kto zajmie się restrukturyzacją Państwa przedsiębiorstwa.

W zakresie procedury restrukturyzacyjnej oferujemy analizę firmy, pomoc w przygotowaniu wniosku restrukturyzacyjnego oraz w dalszych etapach planu restrukturyzacyjnego i negocjacjach z wierzycielami.

W ramach prowadzonego postępowania naprawczego zapewniamy współpracę z podmiotami udzielającymi zewnętrznego finansowania w postaci:

  • Pomocy Publicznej
  • Funduszów private equity
  • Firm faktoringowych
  • Inwestorów branżowych
  • Banków

W naszym zespole posiadamy doświadczonych doradców restrukturyzacyjnych (prowadzimy pierwsze w Warszawie i drugie w Polsce postępowanie restrukturyzacyjne spółki) i zespół radców prawnych oraz profesjonalną obsługę księgowo-finansową. Oferujemy możliwość wprowadzeniu do firmy zarządu tymczasowego.

Wykaz prowadzonych przez VINDICO postępowań restrukturyzacyjnych znajdziecie Państwo tutaj. 

 

Najwięcej otwartych postępowań restrukturyzacyjnych w 2021 roku

 
 

Copyright MGBI sp. z o.o. podobnie, jak rok temu przygotowało raport za rok 2021 na temat postępowania upadłościowego i restrukturyzacyjnego, który jest źródłem m.in.bardzo interesujących statystyk.

Firma VINDICO Doradztwo Gospodarcze znajduje się w rankingu na zaszczytnym drugim miejscu pod względem liczby otwartych postępowań restrukturyzacyjnych.

Jest to ważna informacja, gdyż świadczy o dużym zaufaniu, jakim obdarzyli nas nasi klienci powierzając los swojego przedsiębiorstwa w nasze ręce.

Dziękujemy!

 
 
 

Porozmawiaj
z konsultantem
i wybierz odpowiednią ofertę

Szybki kontakt
System DEBITUM
Portal E-SYNDYK
Portal SYNDYKAUKCJE.PL