× Zaloguj się menu: Start O nas Oferta Aktualności Wiedza Kontakt

Kim jesteśmy i co robimy?

VINDICO tworzą ludzie mający dużą wiedzę i doświadczenie nabyte w trakcie wieloletniej pracy w firmach działających w branży wierzytelności i finansów.

W zarządzie VINDICO zasiadają osoby, które od wielu lat współpracują bezpośrednio z klientem. Doświadczenia nabieraliśmy w innych firmach jednak nie mieliśmy wpływu na zapadające decyzje. To przecież klienci najlepiej wiedzą co jest dla nich dobre. Biorąc pod uwagę sugestie i uwagi Państwa oraz mając doświadczenie niezbędne do kierowania firmą powołaliśmy spółkę VINDICO Doradztwo Gospodarcze Sp. z o.o. Właścicielami i członkami zarządu są osoby znające ten biznes od podszewki. Ludzie tworzący VINDICO to specjaliści z różnych dziedzin (prawo, ekonomia, finanse, psychologia), a ich profesjonalizm, wiedza i rzetelność sprawią, że będą Państwo zadowoleni z naszych usług.

Naszych klientów traktujemy zawsze indywidualnie, niezależnie od tego czy współpracujemy na zasadzie stałej obsługi czy też pojedynczych zleceń.

W trakcie współpracy, będą mieli Państwo możliwość sprawdzenia, jakie efekty w naszym przypadku dało połączenie osób odpowiedzialnych za bezpośredni kontakt z Państwem z osobami odpowiedzialnymi za podejmowanie w niej decyzji. VINDICO zapewni Państwu wysoką jakość i efektywność w działaniu, dopasowując rozwiązania do wymagań klientów, zachowując przy tym normy obowiązującego prawa i zasad etycznych.

Porozmawiaj
z konsultantem
i wybierz odpowiednią ofertę

Szybki kontakt
System DEBITUM
Portal E-SYNDYK
Portal SYNDYKAUKCJE.PL