× Zaloguj się menu: Start O nas Oferta Aktualności Wiedza Kontakt

Podgląd postępów w procesie windykacji – bądźmy na bieżąco

Usługa zapewnia wgląd online w każdą przekazaną do VINDICO sprawy. Dajemy możliwość podglądu w uzyskane dokumenty w trakcie postępowania – zawarte ugody, dokumentacje z Sądu (Nakaz Zapłaty, Nakaz Zapłaty z klauzulą wykonalności, Postanowienia), wniosek o wszczęcie egzekucji, korespondencja komornicza itp. Pismo jest do pobrania i zapisania w firmowej kartotece. Powiadomienie e-mail na Państwa adres wysyłane jest za każdym razem, gdy pojawi się nowy załącznik. System umożliwia również przekazywanie informacji pozyskanych przez Państwa bezpośrednio do systemu.

Zlecenie szybkiej windykacji dłużników online – nie traćmy czasu na wysyłanie faktur do handlowca oraz wycenę – warunki ustalone z góry.

Samodzielne dodawanie dłużnika do systemu, to oszczędność. Przekazana sprawa niezwłocznie trafia do naszego działu windykacji polubownej, gdzie profesjonalni negocjatorzy podejmują czynności zmierzające do odzyskania wierzytelności na etapie polubownym. Podkreślamy, iż możecie Państwo dodawać zlecenia na windykację polubowną on-line przy bardziej atrakcyjnych dla Państwa warunkach.

Raport kredytowy kontrahenta – Nie trać klienta ze względu na brak zaufania! Sprawdź go!

Przy sprawach należycie udokumentowanych proponujemy szybkie postępowanie sądowe, przeprowadzone przed sądami właściwymi miejscowo dla siedziby lub oddziału VINDICO. Średni czas uzyskania nakazu zapłaty trwa ok. 2 tygodni. W przypadku, gdy dłużnik złoży sprzeciw lub zarzuty, rozprawy są wyznaczane w krótkich terminach.

Zaloguj się do systemu DEBITUM

Porozmawiaj
z konsultantem
i wybierz odpowiednią ofertę

Szybki kontakt
System DEBITUM
Portal E-SYNDYK
Portal SYNDYKAUKCJE.PL