× Zaloguj się menu: Start Postępowania Oferta Aktualności Wiedza O nas Kontakt

Porozmawiaj
z konsultantem
i wybierz odpowiednią ofertę

Szybki kontakt

Kolejny zatwierdzony układ, to dla nas powód do dumy, ale jeśli dodać do tego początkowo beznadziejną sytuację klienta należy cieszyć się podwójnie, jeśli nie potrójnie.

Branża transportowa

Przedsiębiorstwo z branży transportowej z głównymi wierzycielami w postaci firm leasingowych, co jest samo przez się zrozumiałe. Niespłacane na czas raty leasingów doprowadziły do zniecierpliwienia i wezwań ze strony wierzycieli do wydania pojazdów – w takiej formie klient trafił do nas.
Przedstawiony plan restrukturyzacji spowodował, że wierzyciel zrozumiał sytuację klienta, przejściowość problemów, a wdrożenie działań restrukturyzacyjnych, to dla niego szansa na pełne wykorzystanie narzędzi i wypracowanie zaplanowanych zysków, z których również będzie realizował raty układowe.
Ostatecznie wierzyciel bankowy zaakceptował propozycję i zagłosował za przyjęciem układu w uproszczonym postępowaniu restrukturyzacyjnym.
Jest to duży sukces i kolejna uratowana firma, która nie ogłosi upadłości. Marzenia o własnej firmie mają szansę dalej być realizowane mimo przeciwności losu!

Chcesz podpisać umowę z doradcą restrukturyzacyjnym?

Przedsiębiorco, zastanawiasz się, czy Twój biznes przetrwa obecnie panujący kryzys? Zwiększające się koszty prowadzenia działalności sprawiają, że brakuje Ci pieniędzy na spłatę swoich kredytów? Jeśli twoje zobowiązania przekraczają 500 tys zł i chcesz zmniejszyć swoje raty już dziś skontaktuj się z doradcą restrukturyzacyjnym i porozmawiaj o negocjacjach z wierzycielami i zawarciu układu na możliwych warunkach. Zadzwoń pod numer 22 123 82 50 i porozmawiaj z doradcą restrukturyzacyjnym.

 

Sprawdź także: 

Jak przygotować firmę lub gospodarstwo rolne do otwarcia postępowania restrukturyzacyjnego?

Restrukturyzacja – korzyści dla zadłużonego przedsiębiorcy

Porozmawiaj
z konsultantem
i wybierz odpowiednią ofertę

Szybki kontakt
System DEBITUM
Portal E-SYNDYK
Portal SYNDYKAUKCJE.PL