× Zaloguj się menu: Start Postępowania Oferta Aktualności Wiedza O nas Kontakt
Kolejny zatwierdzony układ, to dla nas powód do dumy, ale jeśli dodać do tego początkowo beznadziejną sytuację klienta należy cieszyć się podwójnie, jeśli nie potrójnie.
Opis sytuacji:
Przedsiębiorstwo z branży transportowej z głównymi wierzycielami w postaci firm leasingowych, co jest samo przez się zrozumiałe. Niespłacane na czas raty leasingów doprowadziły do zniecierpliwienia i wezwań ze strony wierzycieli do wydania pojazdów – w takiej formie klient trafił do nas.
Przedstawiony plan restrukturyzacji spowodował, że wierzyciel zrozumiał sytuację klienta, przejściowość problemów, a wdrożenie działań restrukturyzacyjnych, to dla niego szansa na pełne wykorzystanie narzędzi i wypracowanie zaplanowanych zysków, z których również będzie realizował raty układowe.
Ostatecznie wierzyciel bankowy zaakceptował propozycję i zagłosowała za przyjęciem układu w uproszczonym postępowaniu restrukturyzacyjnym.
Jest to duży sukces i kolejna uratowana firma, która nie ogłosi upadłości. Marzenia o własnej firmie mają szansę dalej być realizowane mimo przeciwności losu!
Jeśli masz podobną sytuację nie wahaj się i zgłoś na bezpłatne konsultacje tel. 22 250 85 55 mail: bok@vindico.pl

Porozmawiaj
z konsultantem
i wybierz odpowiednią ofertę

Szybki kontakt
System DEBITUM
Portal E-SYNDYK
Portal SYNDYKAUKCJE.PL