× Zaloguj się menu: Start Postępowania Oferta Aktualności Wiedza O nas Kontakt

Porozmawiaj
z konsultantem
i wybierz odpowiednią ofertę

Szybki kontakt

Szanowni Państwo,

 

miło nam poinformować, iż dla naszego klienta z branży rolnej udało nam się zatwierdzić układ z wierzycielami, dzięki któremu klient zyskał znaczącą redukcję zobowiązań i wydłużenie okresu spłat. Układ został przyjęty przez wierzycieli po 4 miesiącach od złożenia wniosku o otwarcie przyspieszonego postępowania układowego, a przez ten okres klient zyskał ochronę przed konsekwencjami zatorów płatniczych takich jak wypowiedzenie umów czy zajęcia komornicze. Dodatkowo zaproponowana karencja w spłacie pozwoli klientowi na zgromadzenie odpowiednich funduszy na realizację spłat wynikających z układu, jak również zabezpieczyć środki na bieżącą działalność.

 

Wierzyciele mogą jeszcze składać zarzuty do przyjętego układu, jednak podczas głosowania na zgromadzeniu wierzycieli większość tj. 84% była zgodna, co do jego zawarcia.

To już 10 zatwierdzony układ, który przeprowadziło VINDICO Doradztwo Gospodarcze i Restrukturyzacyjne na obecnych i nowych przepisach ustawy Prawo Restrukturyzacyjne.

 

Więcej informacji na temat przyśpieszonego postępowania układowego znajdziecie Państwo w zakładce Oferta i Przyśpieszona Restrukturyzacja.

Porozmawiaj
z konsultantem
i wybierz odpowiednią ofertę

Szybki kontakt
System DEBITUM
Portal E-SYNDYK
Portal SYNDYKAUKCJE.PL