× Zaloguj się menu: Start Postępowania Oferta Aktualności Wiedza O nas Kontakt

tarcza 4.0 dla przedsiębiorców

  • zawieszenie spłat rat i innych opłat, wprowadzenie karencji
  • zawieszenie egzekucji
  • redukcja zadłużenia u wierzycieli nawet o połowę
  • układ obejmujący nawet wierzyciela hipotecznego
  • zawarcie układu z wierzycielami i umorzenie postępowań egzekucyjnych w 4 miesiące

 

W związku z coraz poważniejszym kryzysem gospodarczym jaki dotyka wiele firm i coraz większym zainteresowaniem ze strony przedsiębiorców  podjęciem działań mających na celu otwarcie postępowań restrukturyzacyjnych, proponujemy Państwu współpracę w zakresie pośrednictwa przekazywania klientów prowadzących firmy z problemem niewypłacalności, których nie dyskwalifikuje aktywne postępowanie komornicze.
Takim klientom oferujemy możliwość zawarcia umowy na doradztwo restrukturyzacyjne, która z chwilą jej zawarcia oraz obwieszczenia w MSIG jest podstawą do ochrony majątku osoby fizycznej prowadzącej działalność, bądź firmy przed egzekucją komorniczą, nadmierną aktywnością wierzycieli bądź i windykacyjnych. Na podstawie ustawy  o dopłatach do oprocentowania kredytów bankowych udzielanych przedsiębiorcom dotkniętym skutkami COVID-19 oraz o uproszczonym postępowaniu o zatwierdzenie układu w związku z wystąpieniem COVID-19 (Dz. U. 2020 poz. 1086 ze zm; zwanej dalej: Tarcza 4.0), zgodnie z wymogami art. 210 i kolejnych ustawy Prawo restrukturyzacyjne z dnia 15 maja 2015 r. (Dz. U. 2015, poz. 978 ze zm; zwanej dalej: Pr. Rest.),
Zarząd Vindico Doradztwo Gospodarcze Sp. z o.o. składa się dwóch doświadczonych licencjonowanych doradców restrukturyzacyjnych prowadzących wiele postępowań na terenie całego kraju.

 

W przypadku ewentualnych pytań z Państwa strony zachęcamy do kontaktu z naszym przedstawicielem.

W sytuacji nadmiernie skomplikowanych proponujemy pomoc w sporządzeniu wniosku o sanację i reprezentacja we właściwym Sądzie.

 

Wykaz prowadzonych przez VINDICO postępowań restrukturyzacyjnych znajdziecie Państwo tutaj. 

Porozmawiaj
z konsultantem
i wybierz odpowiednią ofertę

Szybki kontakt
System DEBITUM
Portal E-SYNDYK
Portal SYNDYKAUKCJE.PL