× Zaloguj się menu: Start Postępowania Oferta Aktualności Wiedza O nas Kontakt
  • Adrian Wrębiak "Instalmax" w restrukturyzacji
  • Paweł Sierotowicz Ośrodek Szkolenia Kierowców "Koliber" w restrukturyzacji
  • Tangerine Dream Sp. z o. o. w restrukturyzacji
  • Marzena Mróz F.H.U "MTM" w restrukturyzacji
  • Marek Trzepałka "Marek-Art" w restrukturyzacji
  • Mariusz Mickiewicz PHU Artykuły Metalowe w restrukturyzacji
  • Katarzyna Anderka F.H.U "Julia" w restrukturyzacji
  • Mateusz Ciszewski Grupa Edo w restrukturyzacji
  • Maciej Zakrzewski MONTERI w restrukturyzacji
  • Wioletta Ślósarczyk-Pieńkosz "Viskus" w restrukturyzacji
  • Andrzej Wojnarowski G-TRON w restrukturyzacji
  • Paweł Fąderski "OPTIMUS MEBLE" w restrukturyzacji
  • Aneta Bajwoluk Gospodarstwo Rolne w restrukturyzacji
  • Karol Brzeziński "Tigeres" w restrukturyzacji
  • Stefan Bułka Zakład Produkcyjno - Handlowy w restrukturyzacji
  • Wojciech Flanc "SANI-GAZ Systemy Grzewcze" w restrukturyzacji
  • Agata Jasiczek - Frukowska Praktyka Lekarska w restrukturyzacji
  • Marzena Grodecka Gospodarstwo Rolne w restrukturyzacji
  • Katarzyna Morawka SKLEP AGD w restrukturyzacji
  • Andrzej Namiota wspólnik spółki cywilnej w restrukturyzacji
  • Agnieszka Namiota wspólnik spółki cywilnej w restrukturyzacji
  • Michał Laska Praktyka Lekarska w restrukturyzacji
  • Dariusz Kaszubski PORT-TRANS w restrukturyzacji
  • Sławomir Głąbocki przedsiębiorstwo w restrukturyzacji
  • Krzysztof Kupś Spółka Cywilna w restrukturyzacji
  • Elżbieta Kupś Spółka Cywilna w restrukturyzacji
  • Jerzy Kudlak przedsiębiorstwo w restrukturyzacji
  • Michał Iwanicki "ALPINALL" w restrukturyzacji
  • Tadeusz Majewski "WOD-KAN" w restrukturyzacji
  • Mariusz Rysak "KASYR" w restrukturyzacji
  • Bartosz Krupa "Krusznet" w restrukturyzacji
  • Teresa Malarska "MARET" w restrykturyzacji
  • Iwona Matyk prowadząca działalność gospodarcza w restrukturyzacji
  • Karolina Szymanowska "KAR-SKA" w restrukturyzacji
  • Mirosława Tomczyk Biuro Rachunkowe w restrukturyzacji
  • Paweł Miecielica Gospodarstwo Rolne w restrukturyzacji
  • Remigiusz Wojaczek "REMI" w restrukturyzacji
  • Nina Ignaczewska prowadząca działalność gospodarczą w restrukturyzacji
  • Krzysztof Kabala prowadzący działalność gospodarczą w restrukturyzacji
  • Krzysztof Bugalski prowadzący działalność gospodarczą w restrukturyzacji
  • Marcin Kot GRAND SERVICE w restrukturyzacji
  • Przemysław Jewasiński PIKOPTYKA w restrukturyzacji
  • Artur Soból POLVENT w restrukturyzacji
  • Zdzisław Kucharski prowadzący działalność gospodarczą w restrukturyzacji
  • Hanna Brusikiewicz wspólnik spółek cywilnych w restrukturyzacji
  • Radosław Puszkarski "RADEGAZ w restrukturyzacji
  • Zdzisław Szoka SZOKA SERWIS w restrukturyzacji
  • Damian Prokop STALLION w restrkturyzacji
  • Alicja Hołownia "NWW" w restrukturyzacji
  • Grzegorz Janus Przedsiębiorstwo Handlowo-Usługowe "GEMIX" w restrukturyzacji
  • Tomasz Szymczak Bałtyckie Domki w restrukturyzacji
  • Andrzej Marcinkiewicz "AM-ANEST" w restrukturyzacji
  • Katarzyna Karolak prowadząca działalność gospodarczą w restrukturyzacji
  • Joanna Matecka i Partnerzy Biuro Rachunkowe w restrukturyzacji
  • Alicja Bród prowadząca Gospodarstwo Rolne w restrukturyzacji
  • Krzysztof Bród prowadzący Gospodarstwo rolne w restrukturyzacji
  • Harex Zakład budowlano-handlowo-transportowy Rafał Adamczyk oraz Harex Delikatesy Centrum w restrukturyzacji
  • Renata Filek Firma Handlowo-Usługowa w restrukturyzacji
  • "Libro" Dorota Grzegolec-Moner w restrukturyzacji
  • Fabryka Automatów Tokarskich we Wrocławiu S.A w restrukturyzacji
  • Krzysztof Ciepluch Pośrednictwo w Handlu i Obrocie Nieruchomościami w restrukturyzacji
  • Krzysztof Kuźnicki Przedsiębiorstwo Transportu Specjalistycznego i Handlu "Kraj" w restrukturyzacji
  • Tomasz Kozak Specjalistyczna Praktyka Lekarska w restrukturyzacji
  • Prywatny Gabinet Ginekologiczny Zbigniew Pietruski w restrukturyzacji
  • Adler Bis Hanna Brusikiewicz Sp. j. w restrukturyzacji
  • "Pro Familie" Brusikiewicz Spółka Jawna w restrukturyzacji
  • Zakład Instalatorstwa Elektrycznego i Usługi Kontrolno - Pomiarowe Nadzór i Projektowanie Marek Dębowski w restrukturyzacji
  • Adrian Nowak prowadzący działalność gospodarczą pod firmą PCC - Pivexin Company Complex Adrian Nowak w restrukturyzacji
  • Hubert Chmielewski prowadzący działalność pod firmą Ver - Trans Hubert Chmielewski w restrukturyzacji
  • Głogowski Bogdan Firma "Natan" w restrukturyzacji
  • Jędrzej Ernest Majka Kancelaria Adwokacka w restrukturyzacji
  • Chłodnia Libiąż - Karma dla zwierząt Janota Stanko Spółka Jawna w restrukturyzacji
  • Eco Instal Holding Sp. z o. o. w restrukturyzacji
  • Biuro Rachunkowe "NATA" Janina Sidorowicz w restrukturyzacji
  • Dr n. med. Zbigniew Górka
  • Prywatna Praktyka Lekarska Fryderyk Jurkiewicz w restrukturyzacji
  • Jarosław Kozłowski Gabinet Lekarsko - Stomatologiczny w restrukturyzacji
  • Dariusz Nowicki PPHU w restrukturyzacji
  • Marek Zieliński MM Active w restrukturyzacji
  • Sophus Sp. z o. o. w restrukturyzacji
  • Łukasz Bajwoluk prowadzący Gospodarstwo Rolne oraz działalność gospodarczą pod firmą Usługi Rolnicze Bajwoluk Łukasz w restrukturyzacji
  • Marek Kaczmarski Zakład Handlowo Usługowo Produkcyjny KanMar
  • Grzegorz Śliwa Indywidualna Praktyka Lekarska w restrukturyzacji
  • Adrian Marcol Stomatologia Prisma Dent w restrukturyzacji
  • Usługi Budowlane Sławomir Nawrocki w restrukturyzacji
  • Kosiecz Daniel Praktyka Lekarska w restrukturyzacji
  • Hanna Dawidczyk Gospodarstwo Rolne w Restrukturyzacji
  • Robert Rdzanek - wspólnik osobowej spółki handlowej Hermes Wyroby Złączne Robert Rdzanek Monika Tyczyńska-Rdzanek Spółka Jawna w restrukturyzacji
  • Monika Tyczyńska-Rdzanek Robert Rdzanek - wspólnik osobowej spółki handlowej Hermes Wyroby Złączne Robert Rdzanek Monika Tyczyńska-Rdzanek Spółka Jawna w restrukturyzacji
  • Hermes Wyroby Złączne Robert Rdzanek Monika Tyczyńska-Rdzanek Spółka Jawna w restrukturyzacji
  • Andrzej Pietkiewicz Usługi Budowlano - Transportowe Andrzej Pietkiewicz w restrukturyzacji
  • Czesław Jamro Lek. med. Czesław Jamro Specjalistyczny Gabinet Lekarski Specjalista Chorób Wewnętrznych Alergolog w restrukturyzacji
  • Maciej Sznurkowski Indywidualna Praktyka Lekarska Maciej Sznurkowski w restrukturyzacji
  • Tomasz Stanko wspólnik " Chłodnia Libiąż- karma dla zwierząt" Janota Stanko Sp. j. w restrukturyzacji
  • Marcin Stanko wspólnik osobowej spółki handlowej "Chłodnia Libiąż- karma dla zwierząt" Janota Stanko Sp. j.
  • JPS Stanisław Sędziak w restrukturyzacji
  • Gospodarstwo Rolne Wiesław Moskwa w restrukturyzacji
  • Gospodarstwo Rolne Jarosław Kujawa w restrukturyzacji
  • Zakład Usług Leśnych Grzegorz Jezierski w restrukturyzacji
  • Janina Góraj "Rob-Spaw" w restrukturyzacji
  • Gospodarstwo Rolne Krzszysztof Dobrzeniecki w restrukturyzacji
  • Firma Handlowo-Usługowa Rafał Czarnecki, Gospodarstwo Rolne Rafał Czarnecki w restrukturyzacji
  • Gospodarstwo Rolne Katarzyna Czarnecka w restrukturyzacji
  • Gabinet Stomatologiczny Jadwiga Zaborowska w restrukturyzacji
  • Indywidualna Praktyka Pielęgniarska mgr Bogusława Olczak w restrukturyzacji
  • China Trading House sp. z o. o. w restrukturyzacji
  • Krystian Grodecki prowadzący Gospodarstwo Rolne w restrukturyzacji
  • Beata Patrzyk Art. Met. - Styl. w restrukturyzacji
  • Specjalistyczna Indywidualna Praktyka Lekarska Iwona Czarnecka-Jackowiak w restrukturyzacji
  • Marek Zatorski - "AURUMDENT" w restrukturyzacji
  • MHK sp. z o.o. w restrukturyzacji
  • "PIT" Biuro rachunkowe Katarzyna Niedopytała w restrukturyzacji
  • Gospodarstwo Rolne Artur Komorowski w restrukturyzacji
  • Stomar sp. z o.o. w restrukturyzacji
  • Przemeks Przemysław Słota w restrukturyzacji
  • "Apteka przy Kościele" Gabriela i Tadeusz Szoja s.c. w restrukturyzacji
  • Krzysztof Rudnik Firma Handlowo - Usługowa RUDNIK w restrukturyzacji
  • Oliwerv Robert Piotr Tuczkowski w restrukturyzacji
  • P.P.H.U. "Pabex" Paweł Pietrzyk w restrukturyzacji
  • Honedo Mariusz Dubiński w restrukturyzacji
  • Indywidualna specjalistyczna praktyka lekarska Marcin Drobisz w restrukturyzacji
  • Rafał Biernat w restrukturyzacji
  • Gospodarstwo Rolne Joanna Szynkiewicz w restrukturyzacji
  • Gospodarstwo Rolne Paweł Szynkiewicz w restrukturyzacji
  • Gospodarstwo Rolne Ewa Mazur w restrukturyzacji
  • Gospodarstwo Rolne Urszula Skop w restrukturyzacji
  • Gospodarstwo Rolne Henryk Skop w restrukturyzacji
  • Sylwia Jemioła w restrukturyzacji
  • Tapas Dariusz Stoczyński w restrukturyzacji
  • Gospodarstwo Rolne Edyta Szłapak w restrukturyzacji
  • Gospodarstwo Rolne Janusz Szłapak w restrukturyzacji
  • Gospodarstwo Rolne Rafał Niemiec w restrukturyzacji
  • Klimaty Urszula Ochnia w restrukturyzacji
  • BONACA Sp. z o.o. w restrukturyzacji (Łazy)
  • Gospodarstwo Rolne Rafał Niemiec/zakończone
  • Q6 Sp. z o.o. w restrukturyzacji (Wrocław)
  • "ENERGOMONTAŻ - ZACHÓD WARSZAWA" Sp. z o.o. w restrukturyzacji (Warszawa)
  • Harex Zakład Budowlano-Handlowo-Transportowy Rafał Adamczyk w restrukturyzacji
  • MAR-AUTO Marcin Klaszczyński w restrukturyzacji (Bońki)
  • Gospodarstwo Rolne Mirosław Żyłowski w restrukturyzacji (Szczepankowo)
  • Gospodarstwo Rolne Bogumiła Żyłowska w restrukturyzacji (Szczepankowo)
  • "Kardamon" Grzegorz Zawadzki w restrukturyzacji
  • LORANC & PARTNERS SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ w restrukturyzacji
  • EKODOM Anna Pacocha w restrukturyzacji (Młynki)
  • GOSPODARSTWO ROLNE SUSKI ADAM w restrukturyzacji (Modełka)
  • Gospodarstwo Rolne Suska Agnieszka w restrukturyzacji (Niedzbórz)
  • Gospodarstwo Rolne Sypniewska Agnieszka w restrukturyzacji (Rojewo)
  • Gospodarstwo Rolne Sypniewski Ryszard w restrukturyzacji (Rojewo)
  • GARDENBUD Sp. z o.o. w restrukturyzacji (Kraków)
  • Gospodarstwo Rolne Miksa Agata i Zbigniew / postępowanie umorzone
  • FotoMoc KRZYSZTOF PACOCHA w restrukturyzacji (Młynki)
  • GOSPODARSTWO ROLNE ADAM KUŁAGA w restrukturyzacji (Wola Potocka)
  • WidR market DAGMARA CHRAPEK w restrukturyzacji (Jawiszowice)
  • Wioletta Dudzińska Przedsiębiorstwo Handlowo Usługowe WIR-OIL w restrukturyzacji (Wierzbica)
  • SŁAWOMIR DUDZIŃSKI PRZEDSIĘBIORSTWO HANDLOWO USŁUGOWE WIR-OIL w restrukturyzacji (Wierzbica)
  • GOSPODARSTWO ROLNE ZIĘTEK JOANNA w restrukturyzacji (Czernięcin Główny)
  • GOSPODARSTWO ROLNE BABIARZ MAREK ANTONI w restrukturyzacji (Gruszka Zaporska)
  • GOSPODARSTWO ROLNE ARTUR JĘDRZEJCZAK I EWELINA JĘDRZEJCZAK w restrukturyzacji (Ratowo)
  • Gospodarstwo Rolne Bród Alicja i Bród Krzysztof w restrukturyzacji (Telatyn)
  • Gospodarstwo Rolne Lipiński Andrzej Zbigniew w restrukturyzacji (Mikołajki Pomorskie)
  • Gospodarstwo Rolne Bakun Iwona w restrukturyzacji (Krzywystok)
  • P.P.H.U AGROWAP Bakun Dariusz w restrukturyzacji (Myców)
  • Gospodarstwo Rolne Porzuc Łukasz w restrukturyzacji (Zakrzew)
  • FIRMA RYDZEK ARTUR RYDZEK w restrukturyzacji (Lelów)
  • BEST PRODUCT MARCIN ZAMRZYCKI w restrukturyzacji (Włocławek)
  • Gospodarstwo Rolne Brzoza Agnieszka i Brzoza Janusz w restrukturyzacji (Terebiń)
  • MARGO - TRANS Kazimierz Fąfera w restrukturyzacji (Siennów)
  • RUBICONE Sp. z o.o. w restrukturyzacji (Łazy)
  • Gospodarstwo Rolne Skoneczna Mariola i Skoneczny Jacek w restrukturyzacji
  • Gospodarstwo Rolne Komorowska Wiesława i Komorowski Artur w restrukturyzacji
  • KOCIOK-USŁUGI TRANSPORTOWE I SPRZĘTOWE Ryszard Kociok w restrukturyzacji
  • LUXIMA S.A. w restrukturyzacji
  • Firma Usługowa "RAF-KA" Rafał Niemiec/ zakończone
  • CASINO INVESTMENT Sp z o.o. w restrukturyzacji
  • NOBILE S.A. w restrukturyzacji (Kraków)
  • FIRMA USŁUGOWA INSTALACYJNO-SPAWALNICZA "MALEC" DARIUSZ MALEC w restrukturyzacji (Manasterz)
  • Gospodarstwo Rolne Przewoźniczuk Monika i Przewoźniczuk Krzysztof w restrukturyzacji (Jabłonna Lacka)
  • Gospodarstwo Rolne Wątły Dariusz w restrukturyzacji (Wierzbica)
  • CHINA TRADING HOUSE Sp. z o.o. w restrukturyzacji
  • Gospodarstwo Rolne Jóźwiak Patryk w restrukturyzacji (Sielc)
  • Śląski Zakład Budownictwa i Gospodarki Odpadami Beata Znamirowska-Soczawa w restrukturyzacji (Bielsko-Biała)
  • Gospodarstwo Rolne Wróblewski Marcin w restrukturyzacji
  • Oleszczak Paweł prowadzący Gospodarstwo Rolne Paweł Oleszczak (Rżaniec) postępowanie umorzone
  • Gospodarstwo Rolne Wyszomirski Mariusz w restrukturyzacji (Śniadowo)
  • Gospodarstwo Rolne Wyszomirski Krzysztof w restrukturyzacji (Śniadowo)
  • Gospodarstwo Rolne Szłapak Edyta i Szłapak Janusz/zakończone
  • Gospodarstwo Rolne Barbara Pokorska oraz Barbara Pokorska "DONNET" w restrukturyzacji (Dobrska Kolonia)
  • Gospodarstwo Rolne ŁUKASZ BAJWOLUK w restrukturyzacji (Antoniówka)
  • Gospodarstwo Rolne ANETA BAJWOLUK w restrukturyzacji (Anoniówka)
  • ESS ENERGY SAVING SOLUTIONS S.A. w restrukturyzacji
  • Motyka Damian PPHU DAMOT Damian Motyka w restrukturyzacji
  • COSTES Sp. z o.o. w restrukturyzacji
  • Gospodarstwo Rolne Sobczak Justyna i Sobczak Robert w restrukturyzacji (Dzierzgowo)
  • Gospodarstwo Rolne Horaczy Leszek w restrukturyzacji (Pokośno 53, 16-150 Suchowola)
  • Gospodarstwo Rolno-Hodowlane Agata Zalewska w restrukturyzacji (Kieljany 10, 19-213 Radziłów)
  • Waldemar Gnatowski Zakład Poligraficznyw restrukturyzacji (Graniczna 8, 07-410 Ławy)
  • VERMUCILITE POLAND Sp. z o.o. w restrukturyzacji (Podmiejska 17, 19-300 Ełk)
  • Gospodarstwo Rolne Klimaszewski Marek w restrukturyzacji (Promiski 9, 16-300 Augustów)
  • Gospodarstwo Rolne Klimaszewska Grażyna w restrukturyzacji (Promiski 9, 16-300 Augustów)
  • Gospodarstwo Rolne Jakowska Edyta, Jakowski Daniel w restrukturyzacji (Seroki 8, 09-317 Lutocin)
  • Gospodarstwo Rolne Tomasz Tymiński w restrukturyzacji (Pęchratka Mała 24, 07-305 Andrzejewo)
  • Gospodarstwo Rolne Tymińska Iwona w restrukturyzacji (Pęchratka Mała 24, 07-305 Andrzejewo)
  • Gospodarstwo Rolne Tyl Wirgiliusz w restrukturyzacji (Nienałty-Brewki 18, 07-323 Zaręby Kościelne)
  • Motyka Damian PPHU DAMOT Damian Motyka w restrukturyzacji (3 Maja 101A, 44-361 Syrynia)
  • Mała Polska Flota Powietrzna Sp. z o.o. w restrukturyzacji (Floriana 2A, 40-288 Katowice)
  • Gospodarstwo Rolne Faszczewski Mariusz w restrukturyzacji (Ożary Wielkie 50, 18-312 Rutki Kossaki)
  • Gospodarstwo Rolne Gąsior Michał w restrukturyzacji (Bobin 16, 07-407 Czerwin)
  • Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowe WODBUD S.A. w restrukturyzacji (3 Maja 53, 07-200 Wyszków)
  • P.H.U. ARASS-TRANS Arkadiusz Topczyłko w restrukturyzacji (bp. E. Samsela 4/27, 19-300 Ełk)
  • LAYOPI S.A. w restrukturyzacji (Puławska 145, 02-715 Warszawa)
  • Usługi Rolnicze Jarosław Dutkowski w restrukturyzacji (Srebrowo 26, 18-430 Wizna)
  • LED LEASE S.A. w restrukturyzacji (Nowy Świat 41A, 00-042 Warszawa)
KRS: 0000427979
NIP: 5252534821


Dane sądu


Dane postępowania:


Kontakt dla wierzycieli: Marcin Kopacz
Nr licencji: 827
Telefon: 696 115 842
E-mail: marcin.kopacz@syndykkopacz.pl
Sąd: przyspieszone postępowanie układowe

Status

Obwieszczenie w MSiG o złożeniu wniosku o zatwierdzenie układu

Poz. 76577. LUXIMA SPÓŁKA AKCYJNA w Warszawie. KRS 0000358140. SĄD REJONOWY DLA M.ST. WARSZAWY W WARSZAWIE, XII WYDZIAŁ GOSPODARCZY KRAJOWEGO REJESTRU SĄDOWEGO, wpis do rejestru: 13 lipca 2010 r., sygn. akt XVIII GRz 172/21. [BMSiG-75832/2021]

Nadzorca układu w postępowaniu o zatwierdzenie układu dłużnika LUXIMA Spółka Akcyjna z siedzibą w Warszawie (KRS 0000358140, NIP 8481555849) informuje, że na zgromadzeniu wierzycieli z dnia 12 listopada 2021 r. przyjęto układ.
Informuje ponadto, że w dniu 19 listopada 2021 r. złożono do Sądu Rejonowego dla m.st. Warszawy w Warszawie, XVIII Wydział Gospodarczy dla spraw Upadłościowych i Restrukturyzacyjnych, wniosek o zatwierdzenie układu w uproszczonym postępowaniu restrukturyzacyjnym dłużnika. Postępowanie prowadzone jest pod sygn. akt XVIII GRz 172/21.
Treść zawartego układu Grupa I – wierzyciele, których wierzytelność nie przekracza lub jest równa kwocie 2.000,00 zł, niezaliczający się do pozostałych grup 1. spłata 100% wierzytelności uznanych na spisie wierzytelności,
2. spłata wierzytelności nastąpi w terminie do 3 miesięcy, licząc od miesiąca następującego od miesiąca, w którym nastąpi uprawomocnienie się postanowienia w przedmiocie zatwierdzenia układu.
Grupa II – wierzyciele, których wierzytelność przekracza lub jest równa kwocie 2.000,01 zł, niezaliczający się do pozostałych grup 1. Umorzenie odsetek od wierzytelności, wszelkich należności ubocznych oraz wszelkich kosztów postępowań sądowych, sądowo-administracyjnych i egzekucyjnych powstałych po dniu układowym jak i powstałych przed dniem układowym, jeśli nie ujęto ich na spisie wierzytelności. 2. Konwersja całości kwot ujętych w spisie wierzytelności na akcje Luxima Spółka Akcyjna (KRS 0000358140), według następujących warunków:
a) Suma podwyższenia kapitału zakładowego od 33.758.400,00 zł (trzydzieści trzy miliony siedemset pięćdziesiąt osiem tysięcy czterysta złotych 00/100) do 39.613.404,00 zł (trzydzieści dziewięć milionów sześćset trzynaście tysięcy czterysta cztery złote 00/100).
b) Wszystkie nowe akcje są nieuprzywilejowane oraz na okaziciela.
c) Liczba nowo ustanowionych akcji wynosi 2.927.502 (dwa miliony dziewięćset dwadzieścia siedem tysięcy pięćset dwa).
d) Wartość nominalna nowo ustanawianych akcji wynosi 5.855.004 (pięć milionów osiemset pięćdziesiąt pięć tysięcy cztery).
e) Wartość nominalna jednej akcji wynosi 2,00 zł (dwa złote 00/100). f) Objęcie nowych akcji następuje z wyłączeniem prawa poboru.
g) Cena emisyjna jednaj nowej akcji wynosi 2,00 zł (dwa złote 00/100).
h) Nowe akcje będą uczestniczyć w dywidendzie po pierwszym pełnym roku obrotowym następującym po roku obrotowym, w którym uprawomocniło się postanowienie o zatwierdzeniu układu.
i) Jeżeli w wyniku konwersji pozostała kwota wierzytelności danego wierzyciela będzie mniejsza niż 2,00 zł (dwa złote 00/100) wierzytelność w tym zakresie zostanie umorzona.
j) Powyższe propozycje układowe obejmują na takich samych zasadach restrukturyzację wierzytelności spornych oraz takich, o których istnieniu dłużnik nie ma wiedzy (art. 166 ustawy Prawo restrukturyzacyjne), z tym zastrzeżeniem, że konwersja następuje po przedłożeniu przez wierzyciela tytułu wykonawczego stwierdzającego istnienie i wysokość wierzytelności. W takim wypadku dłużnik w terminie 3 miesięcy od przedłożenia tytułu wykonawczego doprowadzi do podjęcia wszystkich niezbędnych czynności zgodnie z Kodeksem spółek handlowych w celu podwyższenie kapitału zakładowego i objęcia udziałów przez wierzyciela na zasadach jak w punktach powyżej. Grupa III – obejmuje wierzytelności przysługujące Zakładowi Ubezpieczeń Społecznych, o których mowa w art. 160 ust. 1 Ustawy z dnia 15 maja 2015 r. Prawo restrukturyzacyjne
1. Wprowadzenie 3-miesięcznego okresu karencji w spłacie liczonego od miesiąca następującego po miesiącu, w którym nastąpiło prawomocne zatwierdzenie układu.
2. Spłata całości należności głównych wraz z odsetkami i wszelkimi kosztami ubocznymi,
3. Rozłożenie spłaty wierzytelności na 4 równych rat kwartalnych. Płatność każdej raty będzie następować do ostatniego dnia każdego kwartału, przy czym jako kwartał należy rozumieć pełne miesiące, tj. I-III, IV-VI, VII-IX, X-XII. Wyniki głosowania:
Grupa I – Liczba wierzycieli uprawnionych do głosowania 19. – Suma wierzytelności uprawnionej do głosowania: 13 895,80 zł.
– Liczba oddanych głosów 1, tj. 5,26% uprawnionych.
– Suma wierzytelności uczestnicząca w głosowaniu 405,41 zł, tj. 2,80% uprawnionych.
– Liczba głosów oddanych za przyjęciem układu 1, tj. 100% głosujących.
– Suma wierzytelności za przyjęciem układu 405,41 zł, tj. 100% głosujących.
– Liczba głosów oddanych przeciw przyjęciu układu 0, tj. 0,00% głosujących.
– Suma wierzytelności przeciw układowi 0,00 zł, tj. 0,00% głosujących.
Grupa II
– Liczba wierzycieli uprawnionych do głosowania 30.
– Suma wierzytelności uprawnionej do głosowania: 5 709 224,84 zł.
– Liczba oddanych głosów 11, tj. 36,67% uprawnionych.
– Suma wierzytelności uczestnicząca w głosowaniu 4 873 938,47 zł, tj. 83,24% uprawnionych.
– Liczba głosów oddanych za przyjęciem układu 7, tj. 63,64% głosujących.
– Suma wierzytelności za przyjęciem układu 4 756 201,87 zł, tj. 97,58% głosujących.
– Liczba głosów oddanych przeciw przyjęciu układu 4, tj. 36,36% głosujących.
– Suma wierzytelności przeciw układowi 117 736,60 zł, tj. 2,42% głosujących.
Grupa III – Liczba wierzycieli uprawnionych do głosowania 2.
– Suma wierzytelności uprawnionej do głosowania: 294 317,93 zł.
– Liczba oddanych głosów 1, tj. 50,00% uprawnionych.
– Suma wierzytelności uczestnicząca w głosowaniu 139 317,93 zł, tj. 47,34% uprawnionych.
– Liczba głosów oddanych za przyjęciem układu 1, tj. 100% głosujących.
– Suma wierzytelności za przyjęciem układu 139 317,93 zł, tj. 100% głosujących.
– Liczba głosów oddanych przeciw przyjęciu układu 1, tj. 100% głosujących.
– Suma wierzytelności przeciw układowi 160 361,01 zł, tj. 100% głosujących.
Wyniki zbiorcze:
– Liczba wierzycieli uprawnionych do głosowania 51
. – Suma wierzytelności uprawnionej do głosowania 6 017 438,57 zł.
– Liczba oddanych głosów 13, tj. 25,49% uprawnionych.
– Suma wierzytelności uczestnicząca w głosowaniu 5 013 661,81 zł, tj. 83,32% uprawnionych.
– Liczba głosów oddanych za przyjęciem układu 9, tj. 69,23% głosujących.
– Suma wierzytelności za przyjęciem układu 4 896 492,57 zł, tj. 97,65% głosujących.
– Liczba głosów oddanych przeciw przyjęciu układu 4, tj. 30,77% głosujących.
– Suma wierzytelności przeciw układowi 117 736,60 zł, tj. 2,35% głosujących.

MSiG → Rocznik 2021 → Numer 237/2021 (6382) z dnia 08 grudnia 2021 r. → Pozycja 76577

Porozmawiaj
z konsultantem
i wybierz odpowiednią ofertę

Szybki kontakt
System DEBITUM
Portal E-SYNDYK
Portal SYNDYKAUKCJE.PL