× Zaloguj się menu: Start Postępowania Oferta Aktualności Wiedza O nas Kontakt
  • Adrian Wrębiak "Instalmax" w restrukturyzacji
  • Paweł Sierotowicz Ośrodek Szkolenia Kierowców "Koliber" w restrukturyzacji
  • Tangerine Dream Sp. z o. o. w restrukturyzacji
  • Marzena Mróz F.H.U "MTM" w restrukturyzacji
  • Marek Trzepałka "Marek-Art" w restrukturyzacji
  • Mariusz Mickiewicz PHU Artykuły Metalowe w restrukturyzacji
  • Katarzyna Anderka F.H.U "Julia" w restrukturyzacji
  • Mateusz Ciszewski Grupa Edo w restrukturyzacji
  • Maciej Zakrzewski MONTERI w restrukturyzacji
  • Wioletta Ślósarczyk-Pieńkosz "Viskus" w restrukturyzacji
  • Andrzej Wojnarowski G-TRON w restrukturyzacji
  • Paweł Fąderski "OPTIMUS MEBLE" w restrukturyzacji
  • Aneta Bajwoluk Gospodarstwo Rolne w restrukturyzacji
  • Karol Brzeziński "Tigeres" w restrukturyzacji
  • Stefan Bułka Zakład Produkcyjno - Handlowy w restrukturyzacji
  • Wojciech Flanc "SANI-GAZ Systemy Grzewcze" w restrukturyzacji
  • Agata Jasiczek - Frukowska Praktyka Lekarska w restrukturyzacji
  • Marzena Grodecka Gospodarstwo Rolne w restrukturyzacji
  • Katarzyna Morawka SKLEP AGD w restrukturyzacji
  • Andrzej Namiota wspólnik spółki cywilnej w restrukturyzacji
  • Agnieszka Namiota wspólnik spółki cywilnej w restrukturyzacji
  • Michał Laska Praktyka Lekarska w restrukturyzacji
  • Dariusz Kaszubski PORT-TRANS w restrukturyzacji
  • Sławomir Głąbocki przedsiębiorstwo w restrukturyzacji
  • Krzysztof Kupś Spółka Cywilna w restrukturyzacji
  • Elżbieta Kupś Spółka Cywilna w restrukturyzacji
  • Jerzy Kudlak przedsiębiorstwo w restrukturyzacji
  • Michał Iwanicki "ALPINALL" w restrukturyzacji
  • Tadeusz Majewski "WOD-KAN" w restrukturyzacji
  • Mariusz Rysak "KASYR" w restrukturyzacji
  • Bartosz Krupa "Krusznet" w restrukturyzacji
  • Teresa Malarska "MARET" w restrykturyzacji
  • Iwona Matyk prowadząca działalność gospodarcza w restrukturyzacji
  • Karolina Szymanowska "KAR-SKA" w restrukturyzacji
  • Mirosława Tomczyk Biuro Rachunkowe w restrukturyzacji
  • Paweł Miecielica Gospodarstwo Rolne w restrukturyzacji
  • Remigiusz Wojaczek "REMI" w restrukturyzacji
  • Nina Ignaczewska prowadząca działalność gospodarczą w restrukturyzacji
  • Krzysztof Kabala prowadzący działalność gospodarczą w restrukturyzacji
  • Krzysztof Bugalski prowadzący działalność gospodarczą w restrukturyzacji
  • Marcin Kot GRAND SERVICE w restrukturyzacji
  • Przemysław Jewasiński PIKOPTYKA w restrukturyzacji
  • Artur Soból POLVENT w restrukturyzacji
  • Zdzisław Kucharski prowadzący działalność gospodarczą w restrukturyzacji
  • Hanna Brusikiewicz wspólnik spółek cywilnych w restrukturyzacji
  • Radosław Puszkarski "RADEGAZ w restrukturyzacji
  • Zdzisław Szoka SZOKA SERWIS w restrukturyzacji
  • Damian Prokop STALLION w restrkturyzacji
  • Alicja Hołownia "NWW" w restrukturyzacji
  • Grzegorz Janus Przedsiębiorstwo Handlowo-Usługowe "GEMIX" w restrukturyzacji
  • Tomasz Szymczak Bałtyckie Domki w restrukturyzacji
  • Andrzej Marcinkiewicz "AM-ANEST" w restrukturyzacji
  • Katarzyna Karolak prowadząca działalność gospodarczą w restrukturyzacji
  • Joanna Matecka i Partnerzy Biuro Rachunkowe w restrukturyzacji
  • Alicja Bród prowadząca Gospodarstwo Rolne w restrukturyzacji
  • Krzysztof Bród prowadzący Gospodarstwo rolne w restrukturyzacji
  • Harex Zakład budowlano-handlowo-transportowy Rafał Adamczyk oraz Harex Delikatesy Centrum w restrukturyzacji
  • Renata Filek Firma Handlowo-Usługowa w restrukturyzacji
  • "Libro" Dorota Grzegolec-Moner w restrukturyzacji
  • Fabryka Automatów Tokarskich we Wrocławiu S.A w restrukturyzacji
  • Krzysztof Ciepluch Pośrednictwo w Handlu i Obrocie Nieruchomościami w restrukturyzacji
  • Krzysztof Kuźnicki Przedsiębiorstwo Transportu Specjalistycznego i Handlu "Kraj" w restrukturyzacji
  • Tomasz Kozak Specjalistyczna Praktyka Lekarska w restrukturyzacji
  • Prywatny Gabinet Ginekologiczny Zbigniew Pietruski w restrukturyzacji
  • Adler Bis Hanna Brusikiewicz Sp. j. w restrukturyzacji
  • "Pro Familie" Brusikiewicz Spółka Jawna w restrukturyzacji
  • Zakład Instalatorstwa Elektrycznego i Usługi Kontrolno - Pomiarowe Nadzór i Projektowanie Marek Dębowski w restrukturyzacji
  • Adrian Nowak prowadzący działalność gospodarczą pod firmą PCC - Pivexin Company Complex Adrian Nowak w restrukturyzacji
  • Hubert Chmielewski prowadzący działalność pod firmą Ver - Trans Hubert Chmielewski w restrukturyzacji
  • Głogowski Bogdan Firma "Natan" w restrukturyzacji
  • Jędrzej Ernest Majka Kancelaria Adwokacka w restrukturyzacji
  • Chłodnia Libiąż - Karma dla zwierząt Janota Stanko Spółka Jawna w restrukturyzacji
  • Eco Instal Holding Sp. z o. o. w restrukturyzacji
  • Biuro Rachunkowe "NATA" Janina Sidorowicz w restrukturyzacji
  • Dr n. med. Zbigniew Górka
  • Prywatna Praktyka Lekarska Fryderyk Jurkiewicz w restrukturyzacji
  • Jarosław Kozłowski Gabinet Lekarsko - Stomatologiczny w restrukturyzacji
  • Dariusz Nowicki PPHU w restrukturyzacji
  • Marek Zieliński MM Active w restrukturyzacji
  • Sophus Sp. z o. o. w restrukturyzacji
  • Łukasz Bajwoluk prowadzący Gospodarstwo Rolne oraz działalność gospodarczą pod firmą Usługi Rolnicze Bajwoluk Łukasz w restrukturyzacji
  • Marek Kaczmarski Zakład Handlowo Usługowo Produkcyjny KanMar
  • Grzegorz Śliwa Indywidualna Praktyka Lekarska w restrukturyzacji
  • Adrian Marcol Stomatologia Prisma Dent w restrukturyzacji
  • Usługi Budowlane Sławomir Nawrocki w restrukturyzacji
  • Kosiecz Daniel Praktyka Lekarska w restrukturyzacji
  • Hanna Dawidczyk Gospodarstwo Rolne w Restrukturyzacji
  • Robert Rdzanek - wspólnik osobowej spółki handlowej Hermes Wyroby Złączne Robert Rdzanek Monika Tyczyńska-Rdzanek Spółka Jawna w restrukturyzacji
  • Monika Tyczyńska-Rdzanek Robert Rdzanek - wspólnik osobowej spółki handlowej Hermes Wyroby Złączne Robert Rdzanek Monika Tyczyńska-Rdzanek Spółka Jawna w restrukturyzacji
  • Hermes Wyroby Złączne Robert Rdzanek Monika Tyczyńska-Rdzanek Spółka Jawna w restrukturyzacji
  • Andrzej Pietkiewicz Usługi Budowlano - Transportowe Andrzej Pietkiewicz w restrukturyzacji
  • Czesław Jamro Lek. med. Czesław Jamro Specjalistyczny Gabinet Lekarski Specjalista Chorób Wewnętrznych Alergolog w restrukturyzacji
  • Maciej Sznurkowski Indywidualna Praktyka Lekarska Maciej Sznurkowski w restrukturyzacji
  • Tomasz Stanko wspólnik " Chłodnia Libiąż- karma dla zwierząt" Janota Stanko Sp. j. w restrukturyzacji
  • Marcin Stanko wspólnik osobowej spółki handlowej "Chłodnia Libiąż- karma dla zwierząt" Janota Stanko Sp. j.
  • JPS Stanisław Sędziak w restrukturyzacji
  • Gospodarstwo Rolne Wiesław Moskwa w restrukturyzacji
  • Gospodarstwo Rolne Jarosław Kujawa w restrukturyzacji
  • Zakład Usług Leśnych Grzegorz Jezierski w restrukturyzacji
  • Janina Góraj "Rob-Spaw" w restrukturyzacji
  • Gospodarstwo Rolne Krzszysztof Dobrzeniecki w restrukturyzacji
  • Firma Handlowo-Usługowa Rafał Czarnecki, Gospodarstwo Rolne Rafał Czarnecki w restrukturyzacji
  • Gospodarstwo Rolne Katarzyna Czarnecka w restrukturyzacji
  • Gabinet Stomatologiczny Jadwiga Zaborowska w restrukturyzacji
  • Indywidualna Praktyka Pielęgniarska mgr Bogusława Olczak w restrukturyzacji
  • China Trading House sp. z o. o. w restrukturyzacji
  • Krystian Grodecki prowadzący Gospodarstwo Rolne w restrukturyzacji
  • Beata Patrzyk Art. Met. - Styl. w restrukturyzacji
  • Specjalistyczna Indywidualna Praktyka Lekarska Iwona Czarnecka-Jackowiak w restrukturyzacji
  • Marek Zatorski - "AURUMDENT" w restrukturyzacji
  • MHK sp. z o.o. w restrukturyzacji
  • "PIT" Biuro rachunkowe Katarzyna Niedopytała w restrukturyzacji
  • Gospodarstwo Rolne Artur Komorowski w restrukturyzacji
  • Stomar sp. z o.o. w restrukturyzacji
  • Przemeks Przemysław Słota w restrukturyzacji
  • "Apteka przy Kościele" Gabriela i Tadeusz Szoja s.c. w restrukturyzacji
  • Krzysztof Rudnik Firma Handlowo - Usługowa RUDNIK w restrukturyzacji
  • Oliwerv Robert Piotr Tuczkowski w restrukturyzacji
  • P.P.H.U. "Pabex" Paweł Pietrzyk w restrukturyzacji
  • Honedo Mariusz Dubiński w restrukturyzacji
  • Indywidualna specjalistyczna praktyka lekarska Marcin Drobisz w restrukturyzacji
  • Rafał Biernat w restrukturyzacji
  • Gospodarstwo Rolne Joanna Szynkiewicz w restrukturyzacji
  • Gospodarstwo Rolne Paweł Szynkiewicz w restrukturyzacji
  • Gospodarstwo Rolne Ewa Mazur w restrukturyzacji
  • Gospodarstwo Rolne Urszula Skop w restrukturyzacji
  • Gospodarstwo Rolne Henryk Skop w restrukturyzacji
  • Sylwia Jemioła w restrukturyzacji
  • Tapas Dariusz Stoczyński w restrukturyzacji
  • Gospodarstwo Rolne Edyta Szłapak w restrukturyzacji
  • Gospodarstwo Rolne Janusz Szłapak w restrukturyzacji
  • Gospodarstwo Rolne Rafał Niemiec w restrukturyzacji
  • Klimaty Urszula Ochnia w restrukturyzacji
  • BONACA Sp. z o.o. w restrukturyzacji (Łazy)
  • Gospodarstwo Rolne Rafał Niemiec/zakończone
  • Q6 Sp. z o.o. w restrukturyzacji (Wrocław)
  • "ENERGOMONTAŻ - ZACHÓD WARSZAWA" Sp. z o.o. w restrukturyzacji (Warszawa)
  • Harex Zakład Budowlano-Handlowo-Transportowy Rafał Adamczyk w restrukturyzacji
  • MAR-AUTO Marcin Klaszczyński w restrukturyzacji (Bońki)
  • Gospodarstwo Rolne Mirosław Żyłowski w restrukturyzacji (Szczepankowo)
  • Gospodarstwo Rolne Bogumiła Żyłowska w restrukturyzacji (Szczepankowo)
  • "Kardamon" Grzegorz Zawadzki w restrukturyzacji
  • LORANC & PARTNERS SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ w restrukturyzacji
  • EKODOM Anna Pacocha w restrukturyzacji (Młynki)
  • GOSPODARSTWO ROLNE SUSKI ADAM w restrukturyzacji (Modełka)
  • Gospodarstwo Rolne Suska Agnieszka w restrukturyzacji (Niedzbórz)
  • Gospodarstwo Rolne Sypniewska Agnieszka w restrukturyzacji (Rojewo)
  • Gospodarstwo Rolne Sypniewski Ryszard w restrukturyzacji (Rojewo)
  • GARDENBUD Sp. z o.o. w restrukturyzacji (Kraków)
  • Gospodarstwo Rolne Miksa Agata i Zbigniew / postępowanie umorzone
  • FotoMoc KRZYSZTOF PACOCHA w restrukturyzacji (Młynki)
  • GOSPODARSTWO ROLNE ADAM KUŁAGA w restrukturyzacji (Wola Potocka)
  • WidR market DAGMARA CHRAPEK w restrukturyzacji (Jawiszowice)
  • Wioletta Dudzińska Przedsiębiorstwo Handlowo Usługowe WIR-OIL w restrukturyzacji (Wierzbica)
  • SŁAWOMIR DUDZIŃSKI PRZEDSIĘBIORSTWO HANDLOWO USŁUGOWE WIR-OIL w restrukturyzacji (Wierzbica)
  • GOSPODARSTWO ROLNE ZIĘTEK JOANNA w restrukturyzacji (Czernięcin Główny)
  • GOSPODARSTWO ROLNE BABIARZ MAREK ANTONI w restrukturyzacji (Gruszka Zaporska)
  • GOSPODARSTWO ROLNE ARTUR JĘDRZEJCZAK I EWELINA JĘDRZEJCZAK w restrukturyzacji (Ratowo)
  • Gospodarstwo Rolne Bród Alicja i Bród Krzysztof w restrukturyzacji (Telatyn)
  • Gospodarstwo Rolne Lipiński Andrzej Zbigniew w restrukturyzacji (Mikołajki Pomorskie)
  • Gospodarstwo Rolne Bakun Iwona w restrukturyzacji (Krzywystok)
  • P.P.H.U AGROWAP Bakun Dariusz w restrukturyzacji (Myców)
  • Gospodarstwo Rolne Porzuc Łukasz w restrukturyzacji (Zakrzew)
  • FIRMA RYDZEK ARTUR RYDZEK w restrukturyzacji (Lelów)
  • BEST PRODUCT MARCIN ZAMRZYCKI w restrukturyzacji (Włocławek)
  • Gospodarstwo Rolne Brzoza Agnieszka i Brzoza Janusz w restrukturyzacji (Terebiń)
  • MARGO - TRANS Kazimierz Fąfera w restrukturyzacji (Siennów)
  • RUBICONE Sp. z o.o. w restrukturyzacji (Łazy)
  • Gospodarstwo Rolne Skoneczna Mariola i Skoneczny Jacek w restrukturyzacji
  • Gospodarstwo Rolne Komorowska Wiesława i Komorowski Artur w restrukturyzacji
  • KOCIOK-USŁUGI TRANSPORTOWE I SPRZĘTOWE Ryszard Kociok w restrukturyzacji
  • LUXIMA S.A. w restrukturyzacji
  • Firma Usługowa "RAF-KA" Rafał Niemiec/ zakończone
  • CASINO INVESTMENT Sp z o.o. w restrukturyzacji
  • NOBILE S.A. w restrukturyzacji (Kraków)
  • FIRMA USŁUGOWA INSTALACYJNO-SPAWALNICZA "MALEC" DARIUSZ MALEC w restrukturyzacji (Manasterz)
  • Gospodarstwo Rolne Przewoźniczuk Monika i Przewoźniczuk Krzysztof w restrukturyzacji (Jabłonna Lacka)
  • Gospodarstwo Rolne Wątły Dariusz w restrukturyzacji (Wierzbica)
  • CHINA TRADING HOUSE Sp. z o.o. w restrukturyzacji
  • Gospodarstwo Rolne Jóźwiak Patryk w restrukturyzacji (Sielc)
  • Śląski Zakład Budownictwa i Gospodarki Odpadami Beata Znamirowska-Soczawa w restrukturyzacji (Bielsko-Biała)
  • Gospodarstwo Rolne Wróblewski Marcin w restrukturyzacji
  • Oleszczak Paweł prowadzący Gospodarstwo Rolne Paweł Oleszczak (Rżaniec) postępowanie umorzone
  • Gospodarstwo Rolne Wyszomirski Mariusz w restrukturyzacji (Śniadowo)
  • Gospodarstwo Rolne Wyszomirski Krzysztof w restrukturyzacji (Śniadowo)
  • Gospodarstwo Rolne Szłapak Edyta i Szłapak Janusz/zakończone
  • Gospodarstwo Rolne Barbara Pokorska oraz Barbara Pokorska "DONNET" w restrukturyzacji (Dobrska Kolonia)
  • Gospodarstwo Rolne ŁUKASZ BAJWOLUK w restrukturyzacji (Antoniówka)
  • Gospodarstwo Rolne ANETA BAJWOLUK w restrukturyzacji (Anoniówka)
  • ESS ENERGY SAVING SOLUTIONS S.A. w restrukturyzacji
  • Motyka Damian PPHU DAMOT Damian Motyka w restrukturyzacji
  • COSTES Sp. z o.o. w restrukturyzacji
  • Gospodarstwo Rolne Sobczak Justyna i Sobczak Robert w restrukturyzacji (Dzierzgowo)
  • Gospodarstwo Rolne Horaczy Leszek w restrukturyzacji (Pokośno 53, 16-150 Suchowola)
  • Gospodarstwo Rolno-Hodowlane Agata Zalewska w restrukturyzacji (Kieljany 10, 19-213 Radziłów)
  • Waldemar Gnatowski Zakład Poligraficznyw restrukturyzacji (Graniczna 8, 07-410 Ławy)
  • VERMUCILITE POLAND Sp. z o.o. w restrukturyzacji (Podmiejska 17, 19-300 Ełk)
  • Gospodarstwo Rolne Klimaszewski Marek w restrukturyzacji (Promiski 9, 16-300 Augustów)
  • Gospodarstwo Rolne Klimaszewska Grażyna w restrukturyzacji (Promiski 9, 16-300 Augustów)
  • Gospodarstwo Rolne Jakowska Edyta, Jakowski Daniel w restrukturyzacji (Seroki 8, 09-317 Lutocin)
  • Gospodarstwo Rolne Tomasz Tymiński w restrukturyzacji (Pęchratka Mała 24, 07-305 Andrzejewo)
  • Gospodarstwo Rolne Tymińska Iwona w restrukturyzacji (Pęchratka Mała 24, 07-305 Andrzejewo)
  • Gospodarstwo Rolne Tyl Wirgiliusz w restrukturyzacji (Nienałty-Brewki 18, 07-323 Zaręby Kościelne)
  • Motyka Damian PPHU DAMOT Damian Motyka w restrukturyzacji (3 Maja 101A, 44-361 Syrynia)
  • Mała Polska Flota Powietrzna Sp. z o.o. w restrukturyzacji (Floriana 2A, 40-288 Katowice)
  • Gospodarstwo Rolne Faszczewski Mariusz w restrukturyzacji (Ożary Wielkie 50, 18-312 Rutki Kossaki)
  • Gospodarstwo Rolne Gąsior Michał w restrukturyzacji (Bobin 16, 07-407 Czerwin)
  • Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowe WODBUD S.A. w restrukturyzacji (3 Maja 53, 07-200 Wyszków)
  • P.H.U. ARASS-TRANS Arkadiusz Topczyłko w restrukturyzacji (bp. E. Samsela 4/27, 19-300 Ełk)
  • LAYOPI S.A. w restrukturyzacji (Puławska 145, 02-715 Warszawa)
  • Usługi Rolnicze Jarosław Dutkowski w restrukturyzacji (Srebrowo 26, 18-430 Wizna)
  • LED LEASE S.A. w restrukturyzacji (Nowy Świat 41A, 00-042 Warszawa)
KRS: 0000427979
NIP: 5252534821


Dane sądu


Dane postępowania:


Kontakt dla wierzycieli: Marcin Kopacz
Nr licencji: 827
Telefon: 696 115 842
E-mail: marcin.kopacz@syndykkopacz.pl
Sąd: przyspieszone postępowanie układowe

Status

Obwieszczenie w MSiG o zatwierdzeniu układu

Poz. 73534. Tymiński Tomasz prowadzący działalność gospodarczą pod nazwą Gospodarstwo Rolne Tomasz Tymiński w Pęchratce Małej. Sąd Rejonowy w Białymstoku, VIII Wydział Gospodarczy, sygn. akt VIII GRp 19/20. [BMSiG-73774/2020]

Niniejszym nadzorca sądowy wyznaczony w przyspieszonym postępowaniu układowym Tomasza Tymińskiego prowadzącego Gospodarstwo Rolne, sygn. akt VIII GRp 19/20 (poprzednio VIII GRp 18/19), informuje, że postanowieniem z dnia 4 grudnia 2020 r. zatwierdzono układ przyjęty na zgromadzeniu wwierzycieli w dniu 30 października 2020 r. o treści:
Grupa 1 W stosunku do wierzycieli niezaliczających się do pozostałych grup, a suma wierzytelności jest mniejsza lub równa 30 000,00 zł (trzydzieści tysięcy złotych), Dłużnik proponuje:
a. umorzenie całości odsetek, kosztów egzekucyjnych, kosztów upomnienia i opłat dodatkowych;
b. rozłożenie pozostałej kwoty wierzytelności objętych układem (dalej należnej kwoty) na 24 (dwadzieścia cztery) równe raty miesięczne płatne do 26 dnia każdego miesiąca, począwszy od 1 (pierwszego) miesiąca wykonywania układu, przy czym jako pierwszy miesiąc wykonywania układu przyjmuje się miesiąc następujący po miesiącu uprawomocnienia się postanowienia o zatwierdzeniu układu.
Grupa 2 W stosunku do wierzycieli, niezaliczających się do pozostałych grup, a suma wierzytelności objętych układem jest większa niż 30.000,00 zł (trzydzieści tysięcy złotych) i mniejsza równa 100.000,00 zł (sto tysięcy złotych), Dłużnik proponuje:
a. umorzenie całości odsetek, kosztów egzekucyjnych, kosztów upomnienia i opłat dodatkowych;
b. rozłożenie pozostałej kwoty wierzytelności objętych układem (dalej należnej kwoty) na 72 (siedemdziesiąt dwie) równe raty miesięczne płatnych do 26 dnia każdego miesiąca, począwszy od 7 (siódmego) miesiąca wykonywania układu, przy czym jako pierwszy miesiąc wykonywania układu przyjmuje się miesiąc następujący po miesiącu uprawomocnienia się postanowienia o zatwierdzeniu układu.
Grupa 3 W stosunku do wierzycieli, których wierzytelność wynika z udzielonych kredytów, pożyczek niezaliczających się do pozostałych grup, a których suma wierzytelności objętych układem jest większa niż 100.000,00 zł (sto tysięcy złotych) i mniejsza równa 140.000,00 zł (sto czterdzieści tysięcy złotych), Dłużnik proponuje:
a. umorzenie całości odsetek, kosztów egzekucyjnych, kosztów upomnienia i opłat dodatkowych;
b. umorzenie 65% należności głównej wierzytelności objętej układem; c. rozłożenie pozostałej kwoty wierzytelności objętych układem (dalej należnej kwoty) na 72 (siedemdziesiąt dwie) równe raty miesięczne płatne do 26 dnia każdego miesiąca, począwszy od 25 (dwudziestego piątego) miesiąca wykonywania układu, przy czym jako pierwszy miesiąc wykonywania układu przyjmuje się miesiąc następujący po miesiącu uprawomocnienia się postanowienia o zatwierdzeniu układu.
Grupa 4 W stosunku do wierzycieli, których wierzytelność wynika z udzielonych kredytów, pożyczek niezaliczających się do pozostałych grup, a których suma wierzytelności objętych układem jest większa niż 140.000,00 zł (sto czterdzieści tysięcy złotych) i mniejsza równa 250.000,00 zł (dwieście pięćdziesiąt tysięcy złotych), Dłużnik proponuje:
a. umorzenie całości odsetek, kosztów egzekucyjnych, kosztów upomnienia i opłat dodatkowych;
b. rozłożenie pozostałej kwoty wierzytelności objętych układem (dalej należnej kwoty) na 72 (siedemdziesiąt dwie) równe raty miesięczne płatne do 26 dnia każdego miesiąca, począwszy od 1 (pierwszego) miesiąca wykonywania układu, przy czym jako pierwszy miesiąc wykonywania układu przyjmuje się miesiąc następujący po miesiącu uprawomocnienia się postanowienia o zatwierdzeniu układu.
Grupa 5 W stosunku do wierzycieli, których wierzytelność wynika z udzielonych kredytów, pożyczek niezaliczających się do pozostałych grup, a których suma wierzytelności objętych układem jest większa niż 250.000,00 zł (dwieście pięćdziesiąt tysięcy złotych) i mniejsza równa 320.000,00 zł (trzysta dwadzieścia tysięcy złotych), Dłużnik proponuje:
a. umorzenie całości odsetek, kosztów egzekucyjnych, kosztów upomnienia i opłat dodatkowych;
b. zaniechanie prowadzenia jakichkolwiek postępowań egzekucyjnych wobec Dłużnika;
c. umorzenie 65% należności głównej wierzytelności objętej układem;
d. rozłożenie pozostałej kwoty wierzytelności objętych układem (dalej należnej kwoty) na 114 (sto czternaście) rat miesięcznych, przy czym:
– raty od 1 do 12, wynosić będą 0,33% należnej kwoty każda,
– raty od 13 do 24, wynosić będą 0,44% należnej kwoty każda, – raty od 25 do 36, wynosić będą 0,58% należnej kwoty każda,
– raty od 37 do 48, wynosić będą 0,67% należnej kwoty każda,
– raty od 49 do 60, wynosić będą 0,79% należnej kwoty każda; – raty od 61 do 72, wynosić będą 0,92% należnej kwoty każda,
– raty od 73 do 84, wynosić będą 1,15% należnej kwoty każda,
– raty od 85 do 96, wynosić będą 1,30% należnej kwoty każda;
– raty od 97 do 108, wynosić będą 1,42% należnej kwoty każda,
– raty od 109 do 114, wynosić będą 1,47% należnej kwoty każda, płatnych do 26 dnia każdego miesiąca, począwszy od 7 (siódmego) miesiąca wykonywania układu, przy czym jako pierwszy miesiąc wykonywania układu przyjmuje się miesiąc następujący po miesiącu uprawomocnienia się postanowienia o zatwierdzeniu układu.
Grupa 6 W stosunku do wierzycieli, których wierzytelność wynika z udzielonych kredytów, pożyczek nie zaliczających się do pozostałych grup, a których suma wierzytelności objętych układem jest większa niż 320 000,00 zł (trzysta dwadzieścia tysięcy złotych), Dłużnik proponuje:
a. umorzenie całości odsetek, kosztów egzekucyjnych, kosztów upomnienia i opłat dodatkowych;
b. rozłożenie pozostałej kwoty wierzytelności objętych układem (dalej należnej kwoty) na 84 (osiemdziesiąt cztery) równe raty miesięczne płatne do 26 dnia każdego miesiąca, począwszy od 7 (siódmego) miesiąca wykonywania układu, przy czym jako pierwszy miesiąc wykonywania układu przyjmuje się miesiąc następujący po miesiącu uprawomocnienia się postanowienia o zatwierdzeniu układu.
Grupa 7 W stosunku do wierzycieli, których wierzytelność wynika z udzielonych kredytów, pożyczek zabezpieczonych na nieruchomościach lub rzeczach ruchomych Dłużnika niezaliczających się do pozostałych grup, Dłużnik proponuje: a. rozłożenie kwoty wierzytelności objętych układem powiększonej o odsetki naliczone zgodnie z treścią zwartych umów kredytu lub pożyczek (dalej należnej kwoty) płatne w kwotach i terminach wynikających z treści zawartych umów kredytu lub pożyczek. Na postanowienie Sądu w przedmiocie zatwierdzenia układu przysługuje zażalenie. Zażalenie wnosi się w terminie dwóch tygodni od dnia ukazania się obwieszczenia do Sądu Okręgowego w Białymstoku za pośrednictwem Sądu Rejonowego w Białymstoku.

MSiG → Rocznik 2020 → Numer 248/2020 (6138) z dnia 21 grudnia 2020 r. → Pozycja 73534

Porozmawiaj
z konsultantem
i wybierz odpowiednią ofertę

Szybki kontakt
System DEBITUM
Portal E-SYNDYK
Portal SYNDYKAUKCJE.PL