× Zaloguj się menu: Start Postępowania Oferta Aktualności Wiedza O nas Kontakt
EKODOM Anna Pacocha w restrukturyzacji (Młynki)GOSPODARSTWO ROLNE SUSKI ADAM w restrukturyzacji (Modełka)Gospodarstwo Rolne Suska Agnieszka w restrukturyzacji (Niedzbórz)Gospodarstwo Rolne Sypniewska Agnieszka w restrukturyzacji (Rojewo)Gospodarstwo Rolne Sypniewski Ryszard w restrukturyzacji (Rojewo)GARDENBUD Sp. z o.o. w restrukturyzacji (Kraków)Gospodarstwo Rolne Grzelak Katarzyna w restrukturyzacji (Pęczniew)GOSPODARSTWO ROLNE GRZELAK WIESŁAW w restrukturyzacji (Rudniki)Gospodarstwo Rolne Mikasa Agata i Zbigniew w restrukturyzacji (Gościmowice Drugie)FotoMoc KRZYSZTOF PACOCHA w restrukturyzacji (Młynki)GOSPODARSTWO ROLNE ADAM KUŁAGA w restrukturyzacji (Wola Potocka)WidR market DAGMARA CHRAPEK w restrukturyzacji (Jawiszowice)Wioletta Dudzińska Przedsiębiorstwo Handlowo Usługowe WIR-OIL w restrukturyzacji (Wierzbica)SŁAWOMIR DUDZIŃSKI PRZEDSIĘBIORSTWO HANDLOWO USŁUGOWE WIR-OIL w restrukturyzacji (Wierzbica)GOSPODARSTWO ROLNE ZIĘTEK JOANNA w restrukturyzacji (Czernięcin Główny)GOSPODARSTWO ROLNE BABIARZ MAREK ANTONI w restrukturyzacji (Gruszka Zaporska)GOSPODARSTWO ROLNE ARTUR JĘDRZEJCZAK I EWELINA JĘDRZEJCZAK w restrukturyzacji (Ratowo)Gospodarstwo Rolne Bród Alicja i Bród Krzysztof w restrukturyzacji (Telatyn)Gospodarstwo Rolne Lipiński Andrzej Zbigniew w restrukturyzacji (Mikołajki Pomorskie)Gospodarstwo Rolne Bakun Iwona w restrukturyzacji (Krzywystok)P.P.H.U AGROWAP Bakun Dariusz w restrukturyzacji (Myców)Gospodarstwo Rolne Porzuc Łukasz w restrukturyzacji (Zakrzew)FIRMA RYDZEK ARTUR RYDZEK w restrukturyzacji (Lelów)BEST PRODUCT MARCIN ZAMRZYCKI w restrukturyzacji (Włocławek)Gospodarstwo Rolne Brzoza Agnieszka i Brzoza Janusz w restrukturyzacji (Terebiń)MARGO - TRANS Kazimierz Fąfera w restrukturyzacji (Siennów)RUBICONE Sp. z o.o. w restrukturyzacji (Łazy)Gospodarstwo Rolne Skoneczna Mariola i Skoneczny Jacek w restrukturyzacjiGospodarstwo Rolne Komorowska Wiesława i Komorowski Artur w restrukturyzacjiKOCIOK-USŁUGI TRANSPORTOWE I SPRZĘTOWE Ryszard Kociok w restrukturyzacjiLUXIMA S.A. w restrukturyzacjiCASINO INVESTMENT Sp z o.o. w restrukturyzacjiNOBILE S.A. w restrukturyzacji (Kraków)Firma Usługowa "RAF-KA" Rafał Niemiec w restrukturyzacji (Godziszów)FIRMA USŁUGOWA INSTALACYJNO-SPAWALNICZA "MALEC" DARIUSZ MALEC w restrukturyzacji (Manasterz)Gospodarstwo Rolne Przewoźniczuk Monika i Przewoźniczuk Krzysztof w restrukturyzacji (Jabłonna Lacka)Gospodarstwo Rolne Wątły Dariusz w restrukturyzacji (Wierzbica)CHINA TRADING HOUSE Sp. z o.o. w restrukturyzacjiGospodarstwo Rolne Jóźwiak Patryk w restrukturyzacji (Sielc)Śląski Zakład Budownictwa i Gospodarki Odpadami Beata Znamirowska-Soczawa w restrukturyzacji (Bielsko-Biała)Gospodarstwo Rolne Wróblewski Marcin w restrukturyzacjiOleszczak Paweł prowadzący Gospodarstwo Rolne Paweł Oleszczak w restrukturyzacji (Rżaniec)Firma Handlowo ­Usługowa TRE­MET Krzysztof Trębicki w restrukturyzacjiMitel Mitura Wiesław w restrukturyzacjiGospodarstwo Rolne Wyszomirski Mariusz w restrukturyzacji (Śniadowo)Gospodarstwo Rolne Wyszomirski Krzysztof w restrukturyzacji (Śniadowo)Gospodarstwo Rolne Szłapak Edyta i Szłapak Janusz w restrukturyzacji (Leśniowice)Gospodarstwo Rolne Barbara Pokorska oraz Barbara Pokorska "DONNET" w restrukturyzacji (Dobrska Kolonia)Gospodarstwo Rolne ŁUKASZ BAJWOLUK w restrukturyzacji (Antoniówka)Gospodarstwo Rolne ANETA BAJWOLUK w restrukturyzacji (Anoniówka)ESS ENERGY SAVING SOLUTIONS S.A. w restrukturyzacjiMotyka Damian PPHU DAMOT Damian Motyka w restrukturyzacjiCOSTES Sp. z o.o. w restrukturyzacjiGospodarstwo Rolne Sobczak Justyna i Sobczak Robert w restrukturyzacji (Dzierzgowo)Gospodarstwo Rolne Horaczy Leszek w restrukturyzacji (Pokośno 53, 16-150 Suchowola)Gospodarstwo Rolno-Hodowlane Agata Zalewska w restrukturyzacji (Kieljany 10, 19-213 Radziłów)Waldemar Gnatowski Zakład Poligraficznyw restrukturyzacji (Graniczna 8, 07-410 Ławy)VERMUCILITE POLAND Sp. z o.o. w restrukturyzacji (Podmiejska 17, 19-300 Ełk)Gospodarstwo Rolne Klimaszewski Marek w restrukturyzacji (Promiski 9, 16-300 Augustów)Gospodarstwo Rolne Klimaszewska Grażyna w restrukturyzacji (Promiski 9, 16-300 Augustów)Gospodarstwo Rolne Jakowska Edyta, Jakowski Daniel w restrukturyzacji (Seroki 8, 09-317 Lutocin)Gospodarstwo Rolne Tomasz Tymiński w restrukturyzacji (Pęchratka Mała 24, 07-305 Andrzejewo)Gospodarstwo Rolne Tymińska Iwona w restrukturyzacji (Pęchratka Mała 24, 07-305 Andrzejewo)Gospodarstwo Rolne Tyl Wirgiliusz w restrukturyzacji (Nienałty-Brewki 18, 07-323 Zaręby Kościelne)Motyka Damian PPHU DAMOT Damian Motyka w restrukturyzacji (3 Maja 101A, 44-361 Syrynia)Mała Polska Flota Powietrzna Sp. z o.o. w restrukturyzacji (Floriana 2A, 40-288 Katowice)Gospodarstwo Rolne Faszczewski Mariusz w restrukturyzacji (Ożary Wielkie 50, 18-312 Rutki Kossaki)Gospodarstwo Rolne Gąsior Michał w restrukturyzacji (Bobin 16, 07-407 Czerwin)Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowe WODBUD S.A. w restrukturyzacji (3 Maja 53, 07-200 Wyszków)P.H.U. ARASS-TRANS Arkadiusz Topczyłko w restrukturyzacji (bp. E. Samsela 4/27, 19-300 Ełk)LAYOPI S.A. w restrukturyzacji (Puławska 145, 02-715 Warszawa)Usługi Rolnicze Jarosław Dutkowski w restrukturyzacji (Srebrowo 26, 18-430 Wizna)LED LEASE S.A. w restrukturyzacji (Nowy Świat 41A, 00-042 Warszawa)
KRS: 0000427979
NIP: 5252534821


Dane sądu

Dane postępowania:

Kontakt dla wierzycieli: Marcin Kopacz
Nr licencji: 827
Telefon: 696 115 842
E-mail: marcin.kopacz@syndykkopacz.pl
Sąd: przyspieszone postępowanie układowe

Status

Obwieszczenie w MSiG o sporządzeniu i przekazaniu sędziemu komisarzowi spisu wierzytelności

Poz. 48435. Tymiński Tomasz prowadzący Gospodarstwo Rolne Tomasz Tymiński w Pęchratce Małej. Sąd Rejonowy w Białymstoku, VIII Wydział Gospodarczy, sygn. akt VIII GR 18/19, VIII GRp 18/19. [BMSiG-48335/2019]

Tomasz Tymiński prowadzący Gospodarstwo Rolne Tomasz Tymiński, Pęchratka Mała 24, 07-305 Andrzejewo. Sąd Rejonowy w Białymstoku, VIII Wydział Gospodarczy, sygn. akt VIII GR 18/19, VIII GRp 18/19. Nadzorca sądowy w przyśpieszonym postępowaniu układowym Tomasza Tymińskiego prowadzącego Gospodarstwo Rolne Tomasz Tymiński, sygn. akt VIII GRp 18/19, zawiadamia, że w dniu 24 lipca 2019 r. złożono Sędziemu komisarzowi spis wierzytelności oraz spis wierzytelności spornych. Spis wierzytelności można przeglądać w sekretariacie Sądu Rejonowego w Białymstoku przy ul. Mickiewicza 103 (czytelnia akt). W terminie dwóch tygodni od dnia obwieszczenia w Monitorze Sądowym i Gospodarczym o przekazaniu spisu Sędziemu komisarzowi, wierzyciele i dłużnik mogą złożyć do Sędziego komisarza sprzeciw co do spisu wierzytelności. Nadzorca informuje również, że w toku przyśpieszonego postępowania układowego dłużnika Tomasza Tymińskiego prowadzącego Gospodarstwo Rolne Tomasz Tymiński, zwołane zostało zgromadzenie wierzycieli w celu głosowania nad układem. Zgromadzenie odbędzie się dniu 30 września 2019 r., o godz. 1050, w Sali nr XXXII, w budynku Sądu Rejonowego w Białymstoku, ul. Mickiewicza 103, 15-950 Białystok. Głosowanie na zgromadzeniu wierzycieli przeprowadza się pisemnie. Wierzyciel, który stawi się osobiście na zgromadzeniu wierzycieli, może oddać głos ustnie do protokołu.

MSiG → Rocznik 2019 → Numer 182/2019 (5821) z dnia 19 września 2019 r. → Pozycja 48235

Porozmawiaj
z konsultantem
i wybierz odpowiednią ofertę

Szybki kontakt
System DEBITUM
Portal E-SYNDYK
Portal SYNDYKAUKCJE.PL