× Zaloguj się menu: Start Postępowania Oferta Aktualności Wiedza O nas Kontakt

Porozmawiaj
z konsultantem
i wybierz odpowiednią ofertę

Szybki kontakt
  • Adam Szulc w restrukturyzacji
  • JAREX Jarosław Chmura w restrukturyzacji
  • Stanisław Szurc Zakład Pogrzebowy w restrukturyzacji
  • Wypożyczalnia sprzętu specjalistycznego DAN-RENT Daniel Janeczko w restrukturyzacji
  • SPAW - DAN Daniel Szczęsny w restrukturyzacji
  • Przedsiębiorstwo Produkcyjno Usługowe "SŁOMET" Jacek Słoma w restrukturyzacji
  • NERO-GRUPA CICHOWSKI SPÓŁKA KOMANDYTOWA w restrukturyzacji
  • FHU "DIAMENT'" Andrzej Hałabis w restrukturyzacji
  • "Karol Szmytko" w restrukturyzacji
  • Physcomp Przedsiębiorstwo Naukowo-Techniczne Włodzimierz Masierak w restrukturyzacji
  • Gospodarstwo Rolne Andrzej Popiel w restrukturyzacji
  • Usługi Budowlano-Kosztorysowe "LDM" Daniel Ruszczyk w restruturyzacji
  • Nat-Mar Dystrybucja Szymon Borawski w restrukturyzacji
  • Mateusz Danecki w restrukturyzacji
  • "WULKANIZACJA U MAĆKA" MARIAN WARAKOMSKI w restrukturyzacji
  • "Tektonika" Anna Latowska w restrukturyzacji
  • Grzegorz Szczerba w restrukturyzacji
  • NOVA VELUTTI Mariusz Oleksy w restrukturyzacji
  • STRECKER Remigiusz STRECKER w restrukturyzacji
  • JAWIK-SUN Piotr Długi w restrukturyzacji
  • "ELEKTRO-CAVE" MARCIN MAĆKOWIAK w restrukturyzacji
  • ANT-BUD Paulina Antczak w restrukturyzacji
  • Krzysztof Zawadzki w restrukturyzacji
  • DOMINIKA WÓJTOWICZ-NABOLSI EUROSTAR TRADE w restrukturyzacji
  • CHOJNOWSKI KRZYSZTOF MARCIN GT AUTO w restrukturyzacji
  • Biuro Rachunkowe AS2P AGATA SZYMAŃSKA w restrukturyzacji
  • PRZEDSIĘBIORSTWO PRODUKCYJNO HANDLOWE GROT KAMIL PIEŃKOWSKI w restrukturyzacji
  • BARBARA KOBYLAŃSKA STOMATOLOGIA "NA BISKUPINIE" w restrukturyzacji
  • EKO-BARĆ Miody Domaniowskie Dariusz Sokołowski w restrukturyzacji
  • AGNIESZKA WOJTASZEK BIURO FINANSOWO-RACHUNKOWE "MAXI" w restrukturyzacji
  • STASH STANISŁAW KURZAC w restrukturyzacji
  • ITgration Michał Różycki w restrukturyzacji
  • P.H.U "ADRIAN" ADRIAN ZIMNIAK w restrukturyzacji
  • "DEKOGROD" ARIEL JUSZCZAK w restrukturyzacji
  • Adrian Wszołek - "KOMENO" w restrukturyzacji
  • BART-HAUS Usługi Budowlane Michał Bartoń w restrukturyzacji
  • WOODEN STORY Wiesław Borowy oraz wspólnik spółki cywilnej Borcox s.c. Wiesław Borowy Małgorzata Borowy w restrukturyzacji
  • wspólnik spółki cywilnej BORCOX sc Małgorzata Borowy Wiesław Borowy w restrukturyzacji
  • PRZEDSIĘBIORSTWO USŁUGOWE "RENOMEX" JUSTYNA KRZYMIONKA w restrukturyzacji
  • Gospodarstwo Sadownicze Tomasz Szcześniak w restrukturyzacji
  • ROBERT JAGUSIAK FIRMA SMYKUŚ w restrukturyzacji
  • BOCH-CAR PIOTR BOCH w restrukturyzacji
  • PHU DANIEL KUROWSKI w restrukturyzacji
  • Janusz Piekarski Centrum Sportu Asy, GOODLUCK w restrukturyzacji
  • PHU SOLTRA PIOTR MYTNIK w restrukturyzacji
  • "TERMO-INSTALPLAST EDMUND PONIEDZIELSKI" w restrukturyzacji
  • MIROSŁAW KOMIN "MK STUDIO" AGENCJA REKLAMOWA w restrukturyzacji
  • PIGO CATERING PIOTR WARDZIAK w restrukturyzacji
  • DOMEK Z DREWNA MICHAŁ GLIŚCIAK w restrukturyzacji
  • F. U. H. TADEUSZ BORKOWSKI w restrukturyzacji
  • CIEPŁY DOMEK RAFAŁ WRZOSEK w restrukturyzacji
  • "LAKOL" PIOTR DUDEK w restrukturyzacji
  • DAG Speed DARIUSZ GRZYWACZ w restrukturyzacji
  • ANNA KOPCZYŃSKA -APTEKA PRYWATNA W UCHANIACH w restrukturyzacji
  • Gospodarstwo Rolne Anna Śmigrodzka w restrukturyzacji
  • MEGATRANS DARIUSZ STĘPIEŃ w restrukturyzacji
  • LIPKA CATERING PIOTR LIPKA w restrukturyzacji
  • Aneta Stępień ASPOL w restrukturyzacji
  • MARCIN MOLEK MOL-TRANS w restrukturyzacji
  • DACHMAX Radosław Zajdel w restrukturyzacji
  • Sklep Spożywczo-Przemysłowy ,,MAROM" Zajazd ,,GAWRYSIÓWKA" Marta Gawryś w restrukturyzacji
  • ALTER EGO Justyna Włodarczyk w restrukturyzacji
  • Piotr Zieliński w restrukturyzacji
  • JERZY DROŹDZIŃSKI FIRMA JURPOL w restrukturyzacji
  • RADOSŁAW KURKIEWICZ w restrukturyzacji
  • Gospodarstwo Rolne Krzysztof Jakubiak w restrukturyzacji
  • Alwimis Sp. z o. o. w restrukturyzacji
  • "Restaurant Serwis" Maciej Mrozek w restrukturyzacji
  • Marcin Żyła MAGMAR w restrukturyzacji
  • Gospodarstwo Rolne Milena Matak w restrukturyzacji
  • USŁUGI REMONTOWE MAREK HLUBEK w restrukturyzacji
  • KRZYSZTOF NOGA ŚLUSARSTWO NOG-BUD w restrukturyzacji
  • P.P.H.U. "MIBAS" JOANNA SOBASZEK-PIETRUSZKA w restrukturyzacji
  • AGNIESZKA NAWROT "NATERO" w restrukturyzacji
  • "ŁĘGOWIAK" JOANNA ŁĘGOWIAK w restrukturyzacji
  • LECH-BUD Leszek Pitrus w restrukturyzacji
  • For Weld Sp. z o. o. w restrukturyzacji
  • GM Trade Sp. z o. o. w restrukturyzacji
  • POLTRANSPORT TADEUSZ PIECH w restrukturyzacji
  • HIBISPOL ROBERT WRÓBEL w restrukturyzacji
  • GOSPODARSTWO ROLNE KAROL CZARNECKI w restrukturyzacji
  • Gabriel Tkaczyk- wspólnik G&M s.c. w restrukturyzacji
  • Monika Stolarska- wspólnik G&M s.c. w restrukturyzacji
  • ACRODENT MARIUSZ SIKORSKI w restrukturyzacji
  • Usługi Gazowe Karol Fijołek w restrukturyzacji
  • Print Grzegorz Nowak w restrukturyzacji
  • MARCIN SZTANGRET GABINET STOMATOLOGICZNY w restrukturyzacji
  • VIA SUCCESSUM KAMILA KRAUWICKA w restrukturyzacji
  • Bulmar Marcin Bulik w restrukturyzacji
  • FLEKSMET AKCESORIA MEBLOWE KAMIL SKÓRA w restrukturyzacji
  • KRJ FOOD Sp. z o. o. w restrukturyzacji
  • PHU "Mony-I" Marek Monardt w restrukturyzacji
  • Gospodarstwo Rolne Dariusz Chojnacki w restrukturyzacji
  • Gospodarstwo Rolne Żaneta Chojnacka w restrukturyzacji
  • Ferma Drobiu Kowalski Zbigniew w restrukturyzacji
  • P.R.B. MIROSŁAW TYMIŃSKI w restrukturyzacji
  • Czesław Ciemny AUTO KORBI "S1" w restrukturyzacji
  • "NIKOL" NIKOL HOYER w restrukturyzacji
  • USŁUGI TRANSPORTOWE "AR TRANS" AKSAMIT RADOSŁAW w restrukturyzacji
  • P.P.H.U. "IKA" SŁAWOMIR KUDLIŃSKI w restrukturyzacji
  • Clean euro System Sp. z o. o. w restrukturyzacji
  • SELECT_ Jolanta Drohojewska w restrukturyzacji
  • Firma Usługowo Handlowa "PioBea" BEATA MACIEJEWSKA w restrukturyzacji
  • Michał Korzeń w restrukturyzacji
  • SALON OGRODNICZY GRAŻYNA OLEJNIK w restrukturyzacji
  • GM TRADE Grzegorz Ochwat w restrukturyzacji
  • In Common Recycling Magdalena Nowak w restrukturyzacji
  • MOBILDRUK Piotr Kowalski w restrukturyzacji
  • 'ELKANA' Grzegorz Klecki w restrukturyzacji
  • ALT-TAB Krzysztof Kozłowski w restrukturyzacji
  • PCC Pivexin Sp. z o. o. w restrukturyzacji
  • GRYZ PAWEŁ - ZAKŁAD ELEKTROINSTALACYJNY I BUDOWLANY w restrukturyzacji
  • SOLID BUD PRZEMYSŁAW PAPMEL w restrukturyzacji
  • "Best" Wojciech Arczewski w restrukturyzacji
  • DBLTECH Łukasz Duda w restrukturyzacji
  • GREGOR Grzegorz Niedużak w restrukturyzacji
  • EKO-BRX Michał Szkólnik w restrukturyzacji
  • Cyberpub Andrzej Jarzębak w restrukturyzacji
  • Tomasz Frankowski - Biuro Geodezyjno - Kartograficzne w restrukturyzacji
  • Anna Kopczyńska Apteka Prywatna w restrukturyzacji
  • Małgorzata Głyżewska "AKME" w restrukturyzacji
  • Alina Steciuk "ALA" w restrukturyzacji
  • Mirosław Makuch HDD Serwis w restrukturyzacji
  • Bartosz Walkowiak P.P.H.U. STAL-TECH w restrukturyzacji
  • Dariusz Malec firma Usługowa Instalacyjno-Spawalnicza Malec w restrukturyzacji
  • Elżbieta Wójcik firma REM w restrukturyzacji
  • Magdalena Salak IPS w restrukturyzacji
  • Dagmara Gutowska "UNI-KLIMA" w restrukturyzacji
  • Andrzej Gólnik "GOLAND" w restrukturyzacji
  • Łukasz Kocjan "KOCJAN" w restrukturyzacji
  • Andrzej Kępski "A.R. TAX" w restrukturyzacji
  • Ewa Zabulska "Bartex" w restrukturyzacji
  • Marcin Kucharzów Usługi Remontowo-Budowlane w restrukturyzacji
  • Grzegorz Pińkowski Proclin w restrukturyzacji
  • Paulina Sajbor Trans Sajbor w restrukturyzacji
  • Adam Wojciechowski Management & Consulting Group w restrukturyzacji
  • Tomasz Jackiewicz Piekarnia Cukiernia w restrukturyzacji
  • Wojciech Borowiec Firma Produkcyjno-Handlowa BAKERO w restrukturyzacji
  • Michał Iwanicki "IVAMED" w restrukturyzacji
  • Goldimex Sp. z o. o. w restrukturyzacji
  • Artur Żynel Żynel-Trans w restrukturyzacji
  • Krystyna Podgórska Hurtownia art. przemysłowych w restrukturyzacji
  • Ryszard Stachowiak Transport Ciężarowy Usługi Wielobranżowe w restrukturyzacji
  • Sławomir Różański Auto-Camper Zabudowy w restrukturyzacji
  • Tomasz Szatan "TOMIX" w restrukturyzacji
  • Piotr Grześkiewicz gospodarstwo ogrodnicze w restrukturyzacji
  • Adrian Wrębiak "Instalmax" w restrukturyzacji
  • Paweł Sierotowicz Ośrodek Szkolenia Kierowców "Koliber" w restrukturyzacji
  • Tangerine Dream Sp. z o. o. w restrukturyzacji
  • Marzena Mróz F.H.U "MTM" w restrukturyzacji
  • Marek Trzepałka "Marek-Art" w restrukturyzacji
  • Mariusz Mickiewicz PHU Artykuły Metalowe w restrukturyzacji
  • Katarzyna Anderka F.H.U "Julia" w restrukturyzacji
  • Mateusz Ciszewski Grupa Edo w restrukturyzacji
  • Maciej Zakrzewski MONTERI w restrukturyzacji
  • Wioletta Ślósarczyk-Pieńkosz "Viskus" w restrukturyzacji
  • Andrzej Wojnarowski G-TRON w restrukturyzacji
  • Paweł Fąderski "OPTIMUS MEBLE" w restrukturyzacji
  • Aneta Bajwoluk Gospodarstwo Rolne w restrukturyzacji
  • Karol Brzeziński "Tigeres" w restrukturyzacji
  • Stefan Bułka Zakład Produkcyjno - Handlowy w restrukturyzacji
  • Wojciech Flanc "SANI-GAZ Systemy Grzewcze" w restrukturyzacji
  • Agata Jasiczek - Frukowska Praktyka Lekarska w restrukturyzacji
  • Marzena Grodecka Gospodarstwo Rolne w restrukturyzacji
  • Katarzyna Morawka SKLEP AGD w restrukturyzacji
  • Andrzej Namiota wspólnik spółki cywilnej w restrukturyzacji
  • Agnieszka Namiota wspólnik spółki cywilnej w restrukturyzacji
  • Michał Laska Praktyka Lekarska w restrukturyzacji
  • Dariusz Kaszubski PORT-TRANS w restrukturyzacji
  • Sławomir Głąbocki przedsiębiorstwo w restrukturyzacji
  • Krzysztof Kupś Spółka Cywilna w restrukturyzacji
  • Elżbieta Kupś Spółka Cywilna w restrukturyzacji
  • Jerzy Kudlak przedsiębiorstwo w restrukturyzacji
  • Michał Iwanicki "ALPINALL" w restrukturyzacji
  • Tadeusz Majewski "WOD-KAN" w restrukturyzacji
  • Mariusz Rysak "KASYR" w restrukturyzacji
  • Bartosz Krupa "Krusznet" w restrukturyzacji
  • Teresa Malarska "MARET" w restrykturyzacji
  • Iwona Matyk prowadząca działalność gospodarcza w restrukturyzacji
  • Karolina Szymanowska "KAR-SKA" w restrukturyzacji
  • Mirosława Tomczyk Biuro Rachunkowe w restrukturyzacji
  • Paweł Miecielica Gospodarstwo Rolne w restrukturyzacji
  • Remigiusz Wojaczek "REMI" w restrukturyzacji
  • Nina Ignaczewska prowadząca działalność gospodarczą w restrukturyzacji
  • Krzysztof Kabala prowadzący działalność gospodarczą w restrukturyzacji
  • Krzysztof Bugalski prowadzący działalność gospodarczą w restrukturyzacji
  • Marcin Kot GRAND SERVICE w restrukturyzacji
  • Przemysław Jewasiński PIKOPTYKA w restrukturyzacji
  • Artur Soból POLVENT w restrukturyzacji
  • Zdzisław Kucharski prowadzący działalność gospodarczą w restrukturyzacji
  • Hanna Brusikiewicz wspólnik spółek cywilnych w restrukturyzacji
  • Radosław Puszkarski "RADEGAZ w restrukturyzacji
  • Zdzisław Szoka SZOKA SERWIS w restrukturyzacji
  • Damian Prokop STALLION w restrkturyzacji
  • Alicja Hołownia "NWW" w restrukturyzacji
  • Grzegorz Janus Przedsiębiorstwo Handlowo-Usługowe "GEMIX" w restrukturyzacji
  • Tomasz Szymczak Bałtyckie Domki w restrukturyzacji
  • Andrzej Marcinkiewicz "AM-ANEST" w restrukturyzacji
  • Katarzyna Karolak prowadząca działalność gospodarczą w restrukturyzacji
  • Joanna Matecka i Partnerzy Biuro Rachunkowe w restrukturyzacji
  • Alicja Bród prowadząca Gospodarstwo Rolne w restrukturyzacji
  • Krzysztof Bród prowadzący Gospodarstwo rolne w restrukturyzacji
  • Harex Zakład budowlano-handlowo-transportowy Rafał Adamczyk oraz Harex Delikatesy Centrum w restrukturyzacji
  • Renata Filek Firma Handlowo-Usługowa w restrukturyzacji
  • "Libro" Dorota Grzegolec-Moner w restrukturyzacji
  • Fabryka Automatów Tokarskich we Wrocławiu S.A w restrukturyzacji
  • Krzysztof Ciepluch Pośrednictwo w Handlu i Obrocie Nieruchomościami w restrukturyzacji
  • Krzysztof Kuźnicki Przedsiębiorstwo Transportu Specjalistycznego i Handlu "Kraj" w restrukturyzacji
  • Tomasz Kozak Specjalistyczna Praktyka Lekarska w restrukturyzacji
  • Prywatny Gabinet Ginekologiczny Zbigniew Pietruski w restrukturyzacji
  • Adler Bis Hanna Brusikiewicz Sp. j. w restrukturyzacji
  • "Pro Familie" Brusikiewicz Spółka Jawna w restrukturyzacji
  • Zakład Instalatorstwa Elektrycznego i Usługi Kontrolno - Pomiarowe Nadzór i Projektowanie Marek Dębowski w restrukturyzacji
  • Adrian Nowak prowadzący działalność gospodarczą pod firmą PCC - Pivexin Company Complex Adrian Nowak w restrukturyzacji
  • Hubert Chmielewski prowadzący działalność pod firmą Ver - Trans Hubert Chmielewski w restrukturyzacji
  • Głogowski Bogdan Firma "Natan" w restrukturyzacji
  • Jędrzej Ernest Majka Kancelaria Adwokacka w restrukturyzacji
  • Chłodnia Libiąż - Karma dla zwierząt Janota Stanko Spółka Jawna w restrukturyzacji
  • Eco Instal Holding Sp. z o. o. w restrukturyzacji
  • Biuro Rachunkowe "NATA" Janina Sidorowicz w restrukturyzacji
  • Dr n. med. Zbigniew Górka
  • Prywatna Praktyka Lekarska Fryderyk Jurkiewicz w restrukturyzacji
  • Jarosław Kozłowski Gabinet Lekarsko - Stomatologiczny w restrukturyzacji
  • Dariusz Nowicki PPHU w restrukturyzacji
  • Marek Zieliński MM Active w restrukturyzacji
  • Sophus Sp. z o. o. w restrukturyzacji
  • Łukasz Bajwoluk prowadzący Gospodarstwo Rolne oraz działalność gospodarczą pod firmą Usługi Rolnicze Bajwoluk Łukasz w restrukturyzacji
  • Marek Kaczmarski Zakład Handlowo Usługowo Produkcyjny KanMar
  • Grzegorz Śliwa Indywidualna Praktyka Lekarska w restrukturyzacji
  • Adrian Marcol Stomatologia Prisma Dent w restrukturyzacji
  • Usługi Budowlane Sławomir Nawrocki w restrukturyzacji
  • Kosiecz Daniel Praktyka Lekarska w restrukturyzacji
  • Hanna Dawidczyk Gospodarstwo Rolne w Restrukturyzacji
  • Robert Rdzanek - wspólnik osobowej spółki handlowej Hermes Wyroby Złączne Robert Rdzanek Monika Tyczyńska-Rdzanek Spółka Jawna w restrukturyzacji
  • Monika Tyczyńska-Rdzanek Robert Rdzanek - wspólnik osobowej spółki handlowej Hermes Wyroby Złączne Robert Rdzanek Monika Tyczyńska-Rdzanek Spółka Jawna w restrukturyzacji
  • Hermes Wyroby Złączne Robert Rdzanek Monika Tyczyńska-Rdzanek Spółka Jawna w restrukturyzacji
  • Andrzej Pietkiewicz Usługi Budowlano - Transportowe Andrzej Pietkiewicz w restrukturyzacji
  • Czesław Jamro Lek. med. Czesław Jamro Specjalistyczny Gabinet Lekarski Specjalista Chorób Wewnętrznych Alergolog w restrukturyzacji
  • Maciej Sznurkowski Indywidualna Praktyka Lekarska Maciej Sznurkowski w restrukturyzacji
  • Tomasz Stanko wspólnik " Chłodnia Libiąż- karma dla zwierząt" Janota Stanko Sp. j. w restrukturyzacji
  • Marcin Stanko wspólnik osobowej spółki handlowej "Chłodnia Libiąż- karma dla zwierząt" Janota Stanko Sp. j.
  • JPS Stanisław Sędziak w restrukturyzacji
  • Gospodarstwo Rolne Wiesław Moskwa w restrukturyzacji
  • Gospodarstwo Rolne Jarosław Kujawa w restrukturyzacji
  • Zakład Usług Leśnych Grzegorz Jezierski w restrukturyzacji
  • Janina Góraj "Rob-Spaw" w restrukturyzacji
  • Gospodarstwo Rolne Krzszysztof Dobrzeniecki w restrukturyzacji
  • Firma Handlowo-Usługowa Rafał Czarnecki, Gospodarstwo Rolne Rafał Czarnecki w restrukturyzacji
  • Gospodarstwo Rolne Katarzyna Czarnecka w restrukturyzacji
  • Gabinet Stomatologiczny Jadwiga Zaborowska w restrukturyzacji
  • Indywidualna Praktyka Pielęgniarska mgr Bogusława Olczak w restrukturyzacji
  • China Trading House sp. z o. o. w restrukturyzacji
  • Krystian Grodecki prowadzący Gospodarstwo Rolne w restrukturyzacji
  • Beata Patrzyk Art. Met. - Styl. w restrukturyzacji
  • Specjalistyczna Indywidualna Praktyka Lekarska Iwona Czarnecka-Jackowiak w restrukturyzacji
  • Marek Zatorski - "AURUMDENT" w restrukturyzacji
  • MHK sp. z o.o. w restrukturyzacji
  • "PIT" Biuro rachunkowe Katarzyna Niedopytała w restrukturyzacji
  • Gospodarstwo Rolne Artur Komorowski w restrukturyzacji
  • Stomar sp. z o.o. w restrukturyzacji
  • Przemeks Przemysław Słota w restrukturyzacji
  • "Apteka przy Kościele" Gabriela i Tadeusz Szoja s.c. w restrukturyzacji
  • Krzysztof Rudnik Firma Handlowo - Usługowa RUDNIK w restrukturyzacji
  • Oliwerv Robert Piotr Tuczkowski w restrukturyzacji
  • P.P.H.U. "Pabex" Paweł Pietrzyk w restrukturyzacji
  • Honedo Mariusz Dubiński w restrukturyzacji
  • Indywidualna specjalistyczna praktyka lekarska Marcin Drobisz w restrukturyzacji
  • Rafał Biernat w restrukturyzacji
  • Gospodarstwo Rolne Joanna Szynkiewicz w restrukturyzacji
  • Gospodarstwo Rolne Paweł Szynkiewicz w restrukturyzacji
  • Gospodarstwo Rolne Ewa Mazur w restrukturyzacji
  • Gospodarstwo Rolne Urszula Skop w restrukturyzacji
  • Gospodarstwo Rolne Henryk Skop w restrukturyzacji
  • Sylwia Jemioła w restrukturyzacji
  • Tapas Dariusz Stoczyński w restrukturyzacji
  • Gospodarstwo Rolne Edyta Szłapak w restrukturyzacji
  • Gospodarstwo Rolne Janusz Szłapak w restrukturyzacji
  • Gospodarstwo Rolne Rafał Niemiec w restrukturyzacji
  • Klimaty Urszula Ochnia w restrukturyzacji
  • BONACA Sp. z o.o. w restrukturyzacji (Łazy)
  • Gospodarstwo Rolne Rafał Niemiec/zakończone
  • Q6 Sp. z o.o. w restrukturyzacji (Wrocław)
  • "ENERGOMONTAŻ - ZACHÓD WARSZAWA" Sp. z o.o. w restrukturyzacji (Warszawa)
  • Harex Zakład Budowlano-Handlowo-Transportowy Rafał Adamczyk w restrukturyzacji
  • MAR-AUTO Marcin Klaszczyński w restrukturyzacji (Bońki)
  • Gospodarstwo Rolne Mirosław Żyłowski w restrukturyzacji (Szczepankowo)
  • Gospodarstwo Rolne Bogumiła Żyłowska w restrukturyzacji (Szczepankowo)
  • "Kardamon" Grzegorz Zawadzki w restrukturyzacji
  • EKODOM Anna Pacocha w restrukturyzacji (Młynki)
  • GOSPODARSTWO ROLNE SUSKI ADAM w restrukturyzacji (Modełka)
  • Gospodarstwo Rolne Suska Agnieszka w restrukturyzacji (Niedzbórz)
  • Gospodarstwo Rolne Sypniewska Agnieszka w restrukturyzacji (Rojewo)
  • Gospodarstwo Rolne Sypniewski Ryszard w restrukturyzacji (Rojewo)
  • GARDENBUD Sp. z o.o. w restrukturyzacji (Kraków)
  • Gospodarstwo Rolne Miksa Agata i Zbigniew / postępowanie umorzone
  • FotoMoc KRZYSZTOF PACOCHA w restrukturyzacji (Młynki)
  • GOSPODARSTWO ROLNE ADAM KUŁAGA w restrukturyzacji (Wola Potocka)
  • WidR market DAGMARA CHRAPEK w restrukturyzacji (Jawiszowice)
  • Wioletta Dudzińska Przedsiębiorstwo Handlowo Usługowe WIR-OIL w restrukturyzacji (Wierzbica)
  • SŁAWOMIR DUDZIŃSKI PRZEDSIĘBIORSTWO HANDLOWO USŁUGOWE WIR-OIL w restrukturyzacji (Wierzbica)
  • GOSPODARSTWO ROLNE ZIĘTEK JOANNA w restrukturyzacji (Czernięcin Główny)
  • GOSPODARSTWO ROLNE BABIARZ MAREK ANTONI w restrukturyzacji (Gruszka Zaporska)
  • GOSPODARSTWO ROLNE ARTUR JĘDRZEJCZAK I EWELINA JĘDRZEJCZAK w restrukturyzacji (Ratowo)
  • Gospodarstwo Rolne Bród Alicja i Bród Krzysztof w restrukturyzacji (Telatyn)
  • Gospodarstwo Rolne Lipiński Andrzej Zbigniew w restrukturyzacji (Mikołajki Pomorskie)
  • Gospodarstwo Rolne Bakun Iwona w restrukturyzacji (Krzywystok)
  • P.P.H.U AGROWAP Bakun Dariusz w restrukturyzacji (Myców)
  • Gospodarstwo Rolne Porzuc Łukasz w restrukturyzacji (Zakrzew)
  • FIRMA RYDZEK ARTUR RYDZEK w restrukturyzacji (Lelów)
  • BEST PRODUCT MARCIN ZAMRZYCKI w restrukturyzacji (Włocławek)
  • Gospodarstwo Rolne Brzoza Agnieszka i Brzoza Janusz w restrukturyzacji (Terebiń)
  • MARGO - TRANS Kazimierz Fąfera w restrukturyzacji (Siennów)
  • RUBICONE Sp. z o.o. w restrukturyzacji (Łazy)
  • Gospodarstwo Rolne Skoneczna Mariola i Skoneczny Jacek w restrukturyzacji
  • Gospodarstwo Rolne Komorowska Wiesława i Komorowski Artur w restrukturyzacji
  • KOCIOK-USŁUGI TRANSPORTOWE I SPRZĘTOWE Ryszard Kociok w restrukturyzacji
  • LUXIMA S.A. w restrukturyzacji
  • Firma Usługowa "RAF-KA" Rafał Niemiec/ zakończone
  • CASINO INVESTMENT Sp z o.o. w restrukturyzacji
  • NOBILE S.A. w restrukturyzacji (Kraków)
  • FIRMA USŁUGOWA INSTALACYJNO-SPAWALNICZA "MALEC" DARIUSZ MALEC w restrukturyzacji (Manasterz)
  • Gospodarstwo Rolne Przewoźniczuk Monika i Przewoźniczuk Krzysztof w restrukturyzacji (Jabłonna Lacka)
  • Gospodarstwo Rolne Wątły Dariusz w restrukturyzacji (Wierzbica)
  • CHINA TRADING HOUSE Sp. z o.o. w restrukturyzacji
  • Gospodarstwo Rolne Jóźwiak Patryk w restrukturyzacji (Sielc)
  • Śląski Zakład Budownictwa i Gospodarki Odpadami Beata Znamirowska-Soczawa w restrukturyzacji (Bielsko-Biała)
  • Gospodarstwo Rolne Wróblewski Marcin w restrukturyzacji
  • Oleszczak Paweł prowadzący Gospodarstwo Rolne Paweł Oleszczak (Rżaniec) postępowanie umorzone
  • Gospodarstwo Rolne Wyszomirski Mariusz w restrukturyzacji (Śniadowo)
  • Gospodarstwo Rolne Wyszomirski Krzysztof w restrukturyzacji (Śniadowo)
  • Gospodarstwo Rolne Szłapak Edyta i Szłapak Janusz/zakończone
  • Gospodarstwo Rolne Barbara Pokorska oraz Barbara Pokorska "DONNET" w restrukturyzacji (Dobrska Kolonia)
  • Gospodarstwo Rolne ŁUKASZ BAJWOLUK w restrukturyzacji (Antoniówka)
  • Gospodarstwo Rolne ANETA BAJWOLUK w restrukturyzacji (Anoniówka)
  • ESS ENERGY SAVING SOLUTIONS S.A. w restrukturyzacji
  • Motyka Damian PPHU DAMOT Damian Motyka w restrukturyzacji
  • COSTES Sp. z o.o. w restrukturyzacji
  • Gospodarstwo Rolne Sobczak Justyna i Sobczak Robert w restrukturyzacji (Dzierzgowo)
  • Gospodarstwo Rolne Horaczy Leszek w restrukturyzacji (Pokośno 53, 16-150 Suchowola)
  • Gospodarstwo Rolno-Hodowlane Agata Zalewska w restrukturyzacji (Kieljany 10, 19-213 Radziłów)
  • Waldemar Gnatowski Zakład Poligraficznyw restrukturyzacji (Graniczna 8, 07-410 Ławy)
  • VERMUCILITE POLAND Sp. z o.o. w restrukturyzacji (Podmiejska 17, 19-300 Ełk)
  • Gospodarstwo Rolne Klimaszewski Marek w restrukturyzacji (Promiski 9, 16-300 Augustów)
  • Gospodarstwo Rolne Klimaszewska Grażyna w restrukturyzacji (Promiski 9, 16-300 Augustów)
  • Gospodarstwo Rolne Jakowska Edyta, Jakowski Daniel w restrukturyzacji (Seroki 8, 09-317 Lutocin)
  • Gospodarstwo Rolne Tomasz Tymiński w restrukturyzacji (Pęchratka Mała 24, 07-305 Andrzejewo)
  • Gospodarstwo Rolne Tymińska Iwona w restrukturyzacji (Pęchratka Mała 24, 07-305 Andrzejewo)
  • Gospodarstwo Rolne Tyl Wirgiliusz w restrukturyzacji (Nienałty-Brewki 18, 07-323 Zaręby Kościelne)
  • Motyka Damian PPHU DAMOT Damian Motyka w restrukturyzacji (3 Maja 101A, 44-361 Syrynia)
  • Mała Polska Flota Powietrzna Sp. z o.o. w restrukturyzacji (Floriana 2A, 40-288 Katowice)
  • Gospodarstwo Rolne Faszczewski Mariusz w restrukturyzacji (Ożary Wielkie 50, 18-312 Rutki Kossaki)
  • Gospodarstwo Rolne Gąsior Michał w restrukturyzacji (Bobin 16, 07-407 Czerwin)
  • Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowe WODBUD S.A. w restrukturyzacji (3 Maja 53, 07-200 Wyszków)
  • P.H.U. ARASS-TRANS Arkadiusz Topczyłko w restrukturyzacji (bp. E. Samsela 4/27, 19-300 Ełk)
  • LAYOPI S.A. w restrukturyzacji (Puławska 145, 02-715 Warszawa)
  • Usługi Rolnicze Jarosław Dutkowski w restrukturyzacji (Srebrowo 26, 18-430 Wizna)
  • LED LEASE S.A. w restrukturyzacji (Nowy Świat 41A, 00-042 Warszawa)
KRS: 0000427979
NIP: 5252534821


Dane sądu


Dane postępowania:


Kontakt dla wierzycieli: Marcin Kopacz
Nr licencji: 827
Telefon: 696 115 842
E-mail: marcin.kopacz@syndykkopacz.pl
Sąd: przyspieszone postępowanie układowe

Status

Obwieszczenie w MSiG o otwarciu postępowania restrukturyzacyjnego

Poz. 73920. Klaszczyński Marcin prowadzący działalność gospodarczą pod nazwą MAR-AUTO MARCIN KLASZCZYŃSKI w Bońkach. [BMSiG-72867/2021] MAR-AUTO MARCIN KLASZCZYŃSKI z siedzibą: 09-100 BOŃKI, UL. OSIEDLOWA 4/4 (NIP 5671800167,

REGON 142379481, PESEL dane ukryte), na podstawie art. 15 ust. 1 Ustawy z 19 czerwca 2020 r. o dopłatach do oprocentowania kredytów bankowych udzielanych przedsiębiorcom dotkniętym skutkami COVID-19 oraz o uproszczonym postępowaniu o zatwierdzenie układu w związku z wystąpieniem COVID-19 (Dz. U. z 2020 r., poz. 1086 ze zm.) („Ustawa”), informuje o otwarciu postępowania o zatwierdzenie układu prowadzonego w oparciu o przepisy Ustawy z 15.05.2015 r. – Prawo restrukturyzacyjne (t.j. Dz. U. z 2020 r., poz. 814 ze zm.) ze zmianami wynikającymi z Ustawy z dnia 19 czerwca 2020 r., o której mowa wyżej. Nadzorcą układu będzie VINDICO Doradztwo Gospodarcze Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie (NIP 8862870068, KRS 0000285859), w imieniu której działa Prezes Marcin Kopacz (nr licencji doradcy restrukturyzacyjnego: 827) oraz Wiceprezes Daniel Zabłocki (nr licencji doradcy restrukturyzacyjnego: 1008).
Dniem układowym jest dzień 23.11.2021 r.

MSiG → Rocznik 2021 → MSiG 229/2021 (6374) z dnia 25 listopada 2021 r. → Pozycja 73920

Porozmawiaj
z konsultantem
i wybierz odpowiednią ofertę

Szybki kontakt
System DEBITUM
Portal E-SYNDYK
Portal SYNDYKAUKCJE.PL