× Zaloguj się menu: Start Postępowania Oferta Aktualności Wiedza O nas Kontakt

Porozmawiaj
z konsultantem
i wybierz odpowiednią ofertę

Szybki kontakt

Szanowni Państwo!

Dla Klientów chcących sprawdzić swoich potencjalnych kontrahentów oferujemy nowe możliwości weryfikacji i poprawy bezpieczeństwa w transakcjach. Od dzisiaj w naszej ofercie znajduje się wywiad terenowy, który obejmuje dokumentację zdjęciową oraz opis zastałej sytuacji.

Wywiad terenowy jest wykonywany w 48 h od momentu złożenia zamówienia, raport to minimum 15 zdjęć wraz z opisem. Jeśli to możliwe, detektyw wykonuje również wywiad środowiskowy.

Koszt usługi to tylko 299zł. 

Kiedy wywiad terenowy może dać kluczowe informacje w sprawie?

– Gdy zgłasza się potencjalny kontrahent, o którym nie ma zbyt wiele informacji, a interesuje go duży zakup na fakturę z odroczonym terminem płatności – nawet jeśli ten kontrahent kupował u nas wcześniej już kilkukrotnie, ale pierwszy raz dajemy mukredyt  zaufania (a wcześniej płacił np. tylko gotówką).

– Gdy mamy dłużnika, a nie przeprowadziliśmy weryfikacji kontrahenta na poziomie zawierania transakcji. Dzięki wywiadowi możemy zorientować się, czy dłużnik wynajmuje lokal w budynku innej firmy, czy posiada własny budynek i jak duża jest firma. Dzięki zdjęciom i opisowi nieruchomości zorientujemy się, czy dłużnik ma własne maszyny, auta, jak wygląda np. hala produkcyjna – wszystko po to, by ocenić wstępnie majątek dłużnika, a tym samym poznać szanse na ściągnięcie należności.

Usługa daje też możliwość zdobycia pełnych akt spółki z ograniczoną odpowiedzialnością, która jest zarejestrowana w odległym mieście!

Zapraszamy do korzystania z usługi!

Porozmawiaj
z konsultantem
i wybierz odpowiednią ofertę

Szybki kontakt
System DEBITUM
Portal E-SYNDYK
Portal SYNDYKAUKCJE.PL