× Zaloguj się menu: Start Postępowania Oferta Aktualności Wiedza O nas Kontakt

Porozmawiaj
z konsultantem
i wybierz odpowiednią ofertę

Szybki kontakt

Ranking doradców restrukturyzacyjnych:

Najwięcej otwartych postępowań restrukturyzacyjnych w 2022 roku

 

Copyright MGBI sp. z o.o. jak co roku przygotowało raport za rok 2022 na temat postępowania upadłościowego i restrukturyzacyjnego, który jest źródłem m.in.bardzo interesujących statystyk.

Nie możemy nie wspomnieć i pochwalić się, że jak wynika z raportu Daniel Zabłocki Wiceprezes spółki Vindico Doradztwo Gospodarcze i Restrukturyzacyjne Sp z o.o. Kwalifikowany Doradca Restrukturyzacyjny znalazł się w raporcie w pierwszej dziesiątce najpopularniejszych doradców restrukturyzacyjnych!

To bardzo miła wiadomość i po raz kolejny świadczy o ogromnym zaufaniu, jakim darzą nas przedsiębiorcy i rolnicy w całym kraju!

Dziękujemy!

zablocki
👇👇👇👇👇👇👇👇👇
➡️ Czytaj całość raportu Postępowania upadłościowe i restrukturyzacyjne. Raport 2023

 

Chcesz podpisać umowę z doradcą restrukturyzacyjnym?

Przedsiębiorco, zastanawiasz się, czy Twój biznes przetrwa obecnie panujący kryzys? Zwiększające się koszty prowadzenia działalności sprawiają, że brakuje Ci pieniędzy na spłatę swoich kredytów? Jeśli twoje zobowiązania przekraczają 500 tys zł i chcesz zmniejszyć swoje raty już dziś skontaktuj się z doradcą restrukturyzacyjnym i porozmawiaj o negocjacjach z wierzycielami i zawarciu układu na możliwych warunkach. Zadzwoń pod numer 22 123 82 50 i porozmawiaj z doradcą restrukturyzacyjnym.

Porozmawiaj
z konsultantem
i wybierz odpowiednią ofertę

Szybki kontakt
System DEBITUM
Portal E-SYNDYK
Portal SYNDYKAUKCJE.PL