× Zaloguj się menu: Start Postępowania Oferta Aktualności Wiedza O nas Kontakt

W związku z coraz poważniejszym kryzysem gospodarczym jaki dotyka wiele firm i coraz większym zainteresowaniem ze strony przedsiębiorców  podjęciem działań mających na celu otwarcie postępowań restrukturyzacyjnego poszukujemy podmiotów do  współpracy w zakresie pośrednictwa przekazywania klientów z  problemem niewypłacalności, których nie dyskwalifikują zajęte hipoteki, aktywne postępowanie komornicze ani zły scoring w BIK!

 

Korzyści płynące dla Klienta w tym zakresie, to przede wszystkim:

  • uproszczona i szybka forma postępowania wprowadzona Tarczą 4.0, pozwalająca otworzyć postępowanie od momentu podpisania umowy z licencjonowanym doradcą restrukturyzacyjnym i obwieszczenia w MSiG – to zajmuje tylko tydzień!
  • możliwość uzyskania znacznej redukcji zobowiązań klienta w tym odsetek, ewentualnych kosztów sądowych i komorniczych. Możliwa redukcja nawet o 50%
  • karencja oraz wydłużenie terminów spłaty zobowiązań (do 10 lat) – nowy harmonogram spłat, nowa historia kredytowa
  • wstrzymanie egzekucji komorniczych oraz zawieszenie już prowadzonych natychmiastowo w tydzień po podpisaniu umowy komornik zwalnia zajęcia majątku
  • ochrona przed wypowiedzeniem umów kredytowych/ pożyczkowych/ najmu w trakcie trwania postępowania – kredyty nie są wypowiedziane, banki nie naliczają dodatkowych kosztów!

 

Kto może starać się o przyśpieszone postępowanie układowe?

  • Każda forma prowadzenia działalności, nie ma znaczenia wielkość przedsiębiorstwa, ilość zatrudnionych osób, obroty, postępowanie to jest przeznaczone także dla osób prowadzących gospodarstwo rolne
  • Zobowiązania, które są trudne do spłaty, którego zaległości finansowe przekraczają 1.000.000 złotych i nie chodzi tutaj o przeterminowane płatności, a o wszystkie zobowiązania łącznie, razem także z kredytami płaconymi na bieżąco. Nie ma górnej granicy, im większe zobowiązania, tym większa korzyść dla przedsiębiorcy!
  • Chęci. Psychologiczna bariera do skorzystania z nowej formy pomocy od Państwa. Postępowanie układowe to jeden krok przed upadłością firmy, dla każdego kolejna pożyczka wydaje się być prostszym rozwiązaniem. Niestety to nie jest prawdą, dlatego naszą rolą jest rozmowa z klientem i przekonanie go.

Zainteresowane podmioty prosimy o kontakt:

 

Ochrona przed wierzycielami dla zadłużonych:

j.roslonek@vindico.pl

tel. 690 965 600

Porozmawiaj
z konsultantem
i wybierz odpowiednią ofertę

Szybki kontakt
System DEBITUM
Portal E-SYNDYK
Portal SYNDYKAUKCJE.PL