× Zaloguj się menu: Start Postępowania Oferta Aktualności Wiedza O nas Kontakt

Szanowni Państwo,

Zapraszamy do korzystania z Giełdy Wierzytelności administrowanej przez VINDICO. Funcjonująca od dzisiaj nowa odsłona to nie tylko bardziej przejrzysty wygląd, ale przede wszystkim bardziej przystępny sposób wyszukiwania spraw.

Dzięki weryfikacji kontrahentów na Giełdzie wierzytelności pozyskacie Państwo informację czy i jakie zadłużenie posiada potencjalny partner biznesowy, co pozwoli na oszacowanie ryzyka niewypłacalności przy zawieraniu transakcji z odroczonym terminem płatności. Link do Giełdy wierzytelności znajdą Państwo na górze naszej strony internetowej www.vindico.pl, a korzystanie z niej jest całkowicie bezpłatne.

Po inne metody prewencyjne w walce z dłużnikami zachęcamy do kontaktu z przedstawicielami firmy. Przypominamy, że w naszej ofercie znajdują się także szkolenia dla przedstawicieli handlowych, które mają na celu niwelowanie problemów z brakiem dokumentacji w postępowaniu sądowym (a tym samym uniknięcie sytuacji, w której dłużnik wygrywa postępowanie sądowe) lub uczulenie handlowców na podpisywanie nieintratnych umów (narażając firmę na straty).

 

pozdrawiamy

VINDICO

 

Porozmawiaj
z konsultantem
i wybierz odpowiednią ofertę

Szybki kontakt
System DEBITUM
Portal E-SYNDYK
Portal SYNDYKAUKCJE.PL