× Zaloguj się menu: Start Postępowania Oferta Aktualności Wiedza O nas Kontakt

Szanowni Państwo!


Z wielką radością oddajemy w Państwa ręce bezpłatne narzędzie do windykacji, do użytku w zaciszu własnego biura!

          0zł za wygenerowanie wezwania do zapłaty
Dzięki naszemu narzędziu wygenerujesz profesjonalne wezwanie do zapłaty całkowicie bezpłatnie.
Po co wysyłać wezwanie do zapłaty dłużnikowi? Wezwanie do zapłaty powinno być pierwszym krokiem po należne pieniądze przed skierowaniem sprawy do sądu. Najlepiej wysłać je do dłużnika kilka dni po tym, jak minie termin do zapłaty. Dłużnik powinien wiedzieć, że dochodzisz swoich roszczeń i co się stanie w przypadku braku zapłaty. Na wezwaniu o należności wynikające z obrotu gospodarczego automatycznie generuje się informacja o kosztach windykacji (zgodnie z ustawą o transakcjach handlowych), czyli o kwocie 40 EURO, które dłużnik powinien zapłacić wierzycielowi. Dodatkowo nasze wezwanie automatycznie nalicza odsetki za opóźnienie w spłacie! Dzięki wezwaniu może zatem zyskać! Aby wygenerować wezwanie do zapłaty kliknij tutaj.
Jak sprawdzić wiarygodność kontrahenta? Sprawdź go na naszej giełdzie wierzytelności!
          0zł za dodanie dłużnika na Giełdę Wierzytelności
Jeśli dłużnik szczególnie  opornie wywiązuje się ze swoich płatności możesz umieścić go za darmo na Giełdzie Wierzytelności  Dodatkowo przypominamy o konieczności weryfikacji swoich kontrahentów korzystając z giełdy, gdyż za darmo można  uzyskać informacje, czy potencjalny Klient to dłużnik u innych firm w branży i nie tylko.
Po co jest Giełda? Po pierwsze dzięki temu dajesz szansę potencjalnemu inwestorowi do tego, aby mógł kupić Twój dług. Formularz Giełdy pozwala na bezpośredni kontakt inwestora z wierzycielem. Po drugie, gdyby inni przedsiębiorcy chcieli sprawdzić opinie o Twoim dłużniku dzięki wyszukiwarce google wówczas z pewnością natrafią na informację a o nierzetelności Twojego kontrahenta, co w prosty sposób może skłonić go do zapłaty należności. Dodaj dłużnika do Giełdy Wierzytelności tutaj.
          0zł za odzyskanie pieniędzy
Jeśli dzięki naszemu wezwaniu do zapłaty lub naszej Giełdzie odzyskasz pieniądze nie płacisz nam prowizji za swój sukces! Daj nam tylko znać, a usuniemy dłużnika z Giełdy.
          Tylko w 10 minut!
Cała operacja zajmie Ci tylko 10 minut, a korzyści mogą być zaskakujące. Przygotuj dokumenty z transakcji i zacznij działać!

Kliknij tutaj i dowiedz się więcej.

 

 

W razie pytań lub problemów zapraszamy do przekazywania opinii w okienku czatu na naszej stronie internetowej lub bezpośrednio do Opiekuna Państwa sprawy.

 

Zapraszamy!

VINDICO

Porozmawiaj
z konsultantem
i wybierz odpowiednią ofertę

Szybki kontakt
System DEBITUM
Portal E-SYNDYK
Portal SYNDYKAUKCJE.PL